Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu NK6 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu - při harmonizaci organismu při potížích s přechodovým obdobím - klimakterium, menopauza - Celkově posilňující kúra pro snadnější překonávání stresu a vyčerpání, s potlačováním nástupu změn souvisejících s postupujícím věkem.
Výrobce: Naděje
Kód: NK06
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
667,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu - při harmonizaci organismu při potížích s přechodovým obdobím - klimakterium

Celkově posilňující kúra pro snadnější překonávání stresu a vyčerpání, s potlačováním nástupu změn souvisejících s postupujícím věkem.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury jmelí, ptačí jeřáb a bříza, po využití tinktury břízy vezmete černý rybíz-maliník a pokračujete v užívání jmelí a ptačího jeřábu, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití černého rybízu-maliníku vezmete nakonec kontryhel-jetel a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml