Naděje - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu NK18 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­talními účinky - Antibakteriální - Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu bakterií a pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
Výrobce: Naděje
Kód: NK18
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
737,00 Kč s DPH
685,00 Kč s DPH
52,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Antibakteriální

Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu nežádoucích bakterií. Jednotlivé složky kúry působí přímo proti streptokokům, stafylokokům, plísním a zabraňují jejich aktivitě v dýchacích a močových cestach. Kúra pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury Chlamysan, česnek a grep, po využití tinktury grep vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání Chlamysanu a česneku, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec lichořeřišnici a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Helmifit - speciální výluh SV3 50 ml

Naděje Podhorná - Helmifit - speciální výluh - Směs česneku medvědího a setého, pelyňku, kořene hořce žlutého a pupenů ořešáku amerického pomáhá pročistit střevní trakt a zbavit jej parazitů. Česnek přispívá k udržování mikrobiální rovnováhy ve střevě, posiluje obranu proti škodlivým střevním mikroorganismům, v tradiční medicíně je spolu s pelyňkem prostředkem k potlačení výskytu červů ve střevě. Pelyněk podporuje normální funkci trávicího traktu, pročišťuje a detoxikuje organismus. Hořec potlačuje výskyt červů v trávicím systému, spolu s ořešákem je po staletí používán ve střevních směsích proti parazitickým červům.
165,00 Kč s DPH
139,00 Kč s DPH
 

Naděje - Černý rybíz - tinktura z pupenů P7 50 ml

Naděje Podhorná - Černý rybíz - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů černého rybízu. Plod s vysokým obsahem anthokyanů a vitamínu C. Napomáhá stabilizovat imunitní systém při alergické reakci.
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH