Naděje - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu NK18 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­talními účinky - Antibakteriální - Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu bakterií a pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
Výrobce: Naděje
Kód: NK18
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
737,00 Kč s DPH
685,00 Kč s DPH
52,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Antibakteriální

Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu nežádoucích bakterií. Jednotlivé složky kúry působí přímo proti streptokokům, stafylokokům, plísním a zabraňují jejich aktivitě v dýchacích a močových cestach. Kúra pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury Chlamysan, česnek a grep, po využití tinktury grep vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání Chlamysanu a česneku, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec lichořeřišnici a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu