Naděje - Doplněk z bylin pro ochranu a podporu činnosti jater NK30 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro ochranu a podporu činnosti jater - jako pomoc pro ochranu žlučníku a jater - Játra a žlučník - Sestava bylin a pupenů rostlin k podpoře správné funkce jater a tím k dobrému trávení. Kúra pomáhá při rekonvalescenci po prodělaných jaterních a žlučníkových onemocněních, podporuje detoxikaci.
Výrobce: Naděje
Kód: NK30
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
552,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro ochranu a podporu činnosti jater - jako pomoc pro ochranu žlučníku a jater - Játra a žlučník

Sestava bylin a pupenů rostlin k podpoře správné funkce jater a tím k dobrému trávení. Kúra pomáhá při rekonvalescenci po prodělaných jaterních a žlučníkových onemocněních, podporuje detoxikaci.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T30 OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - Jaterní funkce, ochrana jaterní tkáně, detoxikace, pročišťování těla
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P15 JALOVEC - Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů
  • SV22 ARTYČOK - Artyčok působí příznivě na činnost srdce a metabolismus

Užívání kúry: Současně užívat tinktury ostropestřec a bříza, po využití tinktury břízy vezmete jalovec a pokračujete v užívání s ostropestřcem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití jalovce vezmete nakonec artyčok a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu