Naděje - Doplněk z bylin pro podporu očisty organismu NK46 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu očisty organismu - jako pomoc organismu při očistě od nežádoucích parazitů, virů, plísní - Paraziti - Mikrobiologická rovnováha v těle - Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech. Nadměrný výskyt mikrobů rozličných v těle může mít za následky pozdější závažnější zdravotní problémy. Proto je potřeba organismus čistit, k čemuž vydatně přispívají byliny a pupeny rostlin.
Výrobce: Naděje
Kód: NK46
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
42,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu očisty organismu - jako pomoc organismu při očistě od nežádoucích parazitů, virů, plísní - Paraziti - Mikrobiologická rovnováha v těle

Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech. Nadměrný výskyt mikrobů rozličných v těle může mít za následky pozdější závažnější zdravotní problémy. Proto je potřeba organismus čistit, k čemuž vydatně přispívají byliny a pupeny rostlin.

Nová řada bylinných a pupenových výtažků vznikla jako reakce na stále častější výskyt parazitů, virů, bakterií a plísní v organismu. Ve většině případů takto zanešený organismus bývá příčinou pozdějších závažných zdravotních problémů. Proto je potřeba organismus čistit a působením bilin a pupenů likvidovat vše, co by mohlo později způsobit nežádoucí procesy v těle.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T29 NADĚJE - Ledviny, překyselení žaludku, krevní oběh a dýchací systém
  • T11 GRAPEFRUIT - Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ - Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • SV3 HELMIFIT - Přípravek k pročištění střevního traktu

Užívání kúry: Současně užívat tinktury Naděje a grep, po využití tinktury grepu vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s Nadějí, pokud vám dojde tak bez ní. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec Helmifit a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu