Naděje - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání NK23 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - Alergie, astma - Kúra podporuje zdravý stav a správnou funkci dýchacího systému. Usnadňuje dýchání, podporuje vylučování hlenu v horních dýchacích cestách. Zklidňuje přecitlivělé reakce organismu vůči vnějším podnětům, posiluje odolnost a imunitní reakce organismu.
Výrobce: Naděje
Kód: NK23
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - Alergie, astma

Kúra podporuje zdravý stav a správnou funkci dýchacího systému. Usnadňuje dýchání, podporuje vylučování hlenu v horních dýchacích cestách. Zklidňuje přecitlivělé reakce organismu vůči vnějším podnětům, posiluje odolnost a imunitní reakce organismu.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T45 ŽAMPION - Alergie, krevní tlak, obranné mechanismy, imunitní systém
  • T26 MĚSÍČEK - Antibakteriální účinky, dýchací cesty, játra, tenké střevo, stres
  • T11 GRAPEFRUIT - Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost
  • P7 ČERNÝ RYBÍZ - Kůže, imunita
  • SV19 MUKOBEN - Směs bylin pro udržování volných cest dýchacích

Užívání kúry: Současně užívat tinktury žampion, měsíček a grep, po využití tinktury grep vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání žampionu a měsíčku, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec Mukoben a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu