Naděje - Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky hlavy NK37 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky - Vlasy, padání vlasů, lupy - Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů, ekzému, lupénky.
Výrobce: Naděje
Kód: NK37
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
502,00 Kč s DPH
465,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky hlavy - Vlasy, padání vlasů, lupy

Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.

Cílem kúry je zabránit vypadánání vlasů a zlepšit kvalitu vlasů i vlasové pokožky. Výborných výsledku bylo dosaženo při kožních problémech ve vlasech - lupénka, ekzémy, lupy

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury lichořeřišnice, penízovka a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s lichořeřišnicí a penízovkou do vybrání všech lahviček.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu