Naděje - Kukuřice setá - tinktura z pupenů P26 50 ml

Naděje Podhorná - Kukuřice setá - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů kukuřice seté. Použití čnělek ze samičích květů se pro jejich pozitivní zdravotní účinky stále rozšiřuje.
Výrobce: Naděje
Kód: P26
EAN: 8594055101062
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Kukuřice setá - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů kukuřice seté. Použití čnělek ze samičích květů se pro jejich pozitivní zdravotní účinky stále rozšiřuje.

Zajímavosti o kukuřici seté:

Kukuřice setá je mohutná jednoletá rostlina dorůstající výšky až 2 m, která se pěstuje jako kulturní plodina. Pro potravinářský průmysl a jako krmivo se používá semeno - zrno, pro podpůrné účely jsou využívány i další části rostliny. Jsou to jednak květní čnělky a také naklíčená semena, které slouží jako surovina pro výrobu tinktur s blahodárnými účinky na lidský organismus. Biologicky účinnými látkami kukuřice jsou především saponiny, draslík, alkaloidy, třísloviny a pryskyřice.

Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek).

Balení: 50 ml

Štítky produktu