Naděje - Kustovnice čínská - tinktura z byliny T57 50 ml

Naděje Podhorná - Kustovnice čínská - tinktura z byliny - Tinktura z kustovnice čínské. Tradiční součást čínské medicíny.
Výrobce: Naděje
Kód: T57
EAN: 8594055102878
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
12,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Kustovnice čínská - tinktura z byliny - Tinktura z kustovnice čínské. Tradiční součást čínské medicíny.

Zajímavosti o kustovnici čínské:

Kustovnice čínská má v čínské, japonské a korejské medicíně dlouhou tradici. Existuje celá řada příběhů vyprávějících o účincích kustovnice na prodlužování života. Jeden z nich podává svědectví o poutníkovi, který procházel vesnicí, kde asi 16-letá dívka tloukla starého muže bidlem s odůvodněním, že nechce pít čaj z kustovnice, aby omládl. Když se poutník zeptal na stáří dívky, dozvěděl se, že je jí 372 roků a že takového stáří se dožila díky pití čaje z kustovnice.

O plodech kustovnice se mluví jako o plodech dlouhověkosti nebo ovoci radosti. Kustovnici lze používat různým způsobem, nejúčinnější je ovšem tinktura z plodů, které obsahují řadu účinných látek včetně vitamínů, mezi nejdůležitější z nich patří jsou karotenoidy, zeaxanthin či physalien. Kustovnice je odedávna základem či součástí rozmanitých přípravků pro péči o organismus.

Dávkování: Po protřepání užívat 20 kapek 3x za den.

Balení: 50 ml