Naděje - Lopuchový olej O7A 115 ml

Naděje Podhorná - Lopuchový olej - Má zklidňující účinek na nadměrně citlivá a podrážděná místa na kůži, příznivě působí při akné.
Výrobce: Naděje
Kód: O7A
EAN: 8594055102953
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 115 ml
169,00 Kč s DPH
135,00 Kč s DPH
34,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Lopuchový olej

Má zklidňující účinek na nadměrně citlivá a podrážděná místa na kůži, příznivě působí při akné.

Zajímavosti o lopuchu:

Lopuch je rostlina rumišť dosahující výšky asi 1,5 m. Využívá se z něj hlavně kořen a to různými způsoby. Rozšířené je použití v podobě nálevu a odvaru, nejúčinnější formou je však lihová tinktura, kterou je vhodné kombinovat s pýrem a pampeliškou. Pro vnější použití je vhodné použít výluh nebo olej. Kořen obsahuje polysacharid inulín, dále polyacetylenové složky se silným fytoncidním a fungicidním působením, sliz, třísloviny, minerály a další látky.

Lopuch stimuluje přirozené obranné mechanismy a posiluje odolnost organismu. Podporuje čištění krve, pomáhá udržovat zdravou kůži. Usnadňuje trávení, zvláště tuků, pomáhá udržovat normální funkční stav a pohyblivost kloubů.

Výroba oleje: Tento olej z lopuchu vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných výtažků na lidský organismus. Všechny oleje jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.

Balení: 115 ml

Štítky produktu