Naděje - Třezalkový olej O3A 115 ml

Naděje Podhorná - Třezalkový olej - Přispívá k regeneraci kůže zhojených ran a pohmožděnin. Třezalkový olej je ideální na ošetření spálené kůže od slunce, drobné kožní prasklinky, projevy nejrůznějších ekzémů, ošetření poškozených prsních bradavek apod. Regeneruje a urychluje hojení kůže.
Výrobce: Naděje
Kód: O3A
EAN: 8594055101321
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 115 ml
140,00 Kč s DPH
115,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Třezalkový olej - Regeneraci kůže

Přispívá k regeneraci kůže zhojených ran a pohmožděnin. Třezalkový olej je ideální na ošetření spálené kůže od slunce, drobné kožní prasklinky, projevy nejrůznějších ekzémů, ošetření poškozených prsních bradavek apod. Regeneruje a urychluje hojení kůže.

Zajímavosti o třezalce tečkované:

Podle starého přísloví je stejně nemožné péct chléb bez mouky jako léčit lidi bez třezalky. Podle jedné z legend se červenému barvivu v květech říká krev sv. Jana. Již z toho je zřejmý význam třezalky pro udržování dobrého fyzického i psychického stavu a kondice. Třezalka roste velmi hojně na slunných stráních, kde její žlutá květenství mnohdy tvoří dominantní složku porostu. Kvetoucí nať i s květy obsahuje katechinové třísloviny, flavonové glykosidy, rutin, kvercetin, silici, červené barvivo hypericin, provitamin A, vitamin C a další biologicky aktivní látky.

Třezalka přispívá k duševní rovnováze, povzbuzuje duševně i fyzicky, pomáhá navodit optimální relaxaci a zdravý spánek. Zklidňuje dýchací cesty v chladném období, usnadňuje dýchání. Posiluje imunitu, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, pomáhá překonávat stres. Příznivě působí na produkci a vylučování žluče, na trávení a střevní funkce. Podporuje pocení a pročišťování těla, pomáhá udržovat zdravý vzhled kůže.

Výroba oleje: Tento olej z částí byliny třezalky tečkované vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny oleje jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.

Balení: 115 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Tújový olej O2B 500 ml

Naděje Podhorná - Tújový olej - Blahodárně působí při aplikaci na kůži na záda a na klouby, je vhodný i pro zklidňující obklady.
271,00 Kč s DPH
235,00 Kč s DPH
 

Naděje - Olšová mast M2 30ml

Naděje Podhorná - Olšová mast - skvěle promašťuje pokožku a tak příznivě odporuje revitalizaci kůže a pomáhá při hojení. Velmi dobře pomáhá hojit různé druhy boláku, dále pak akné a popáleniny. Účinné uplatnění také nachází při zřídnutých kostech.
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH