Naděje - Sekvoj - tinktura z pupenů P43 50 ml

Naděje Podhorná - Sekvoj - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů sekvoje. Stále šířeji využívaná v gerontologické péči. Vhodná při potížích souvisejícím s věkem, pozitivně ovlivňuje stav degenerovaných kloubů i kostí. S černým rybízem a maliníkem prozpěšny při podpoře stavu a funkce prostaty, posiluje obranný systém.
Výrobce: Naděje
Kód: P43
EAN: 8594055100379
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Sekvoj - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů sekvoje. Stále šířeji využívaná v gerontologické péči. Vhodná při potížích souvisejícím s věkem, pozitivně ovlivňuje stav degenerovaných kloubů i kostí. S černým rybízem a maliníkem prozpěšny při podpoře stavu a funkce prostaty, posiluje obranný systém.

Zajímavosti o sekvoji:

Sekvoje jsou nejmohutnějšími stromy vůbec, často s výškou přesahující 100 m, nacházející se hlavně v Kalifornii a na severu Ameriky. V evropských kulturách dosahuje výšky kolem 50 m. Pěstuje se hlavně pro kvalitní dřevo, které se cení pro svůj vzhled a pro trvanlivost. V Evropě se v parcích vysazuje jako okrasný strom. Koncové části větviček se zpracovávají na pupenovou tinkturu, která obsahuje velké množství nerostných látek, potřebných pro svaly, šlachy a kosti. Sekvoj je stále šířeji využívaná v gerontologické péči.

Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek).

Balení: 50 ml

Štítky produktu