Naděje - Šišák bajkalský - tinktura z pupenů P69 50 ml

Naděje Podhorná - Šišák bajkalský - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů šišáku bajkalského. Tradiční, dnes v celém světě univerzálně použitelná bylina z oblasti Sibiře. Je účinným adaptogenem, pomáhá snáze překonávat následky působení stresů. Příznivě ovlivňuje srdce a cévy. Stimuluje obranyschopnost, dobrý antioxidant, působí antivirově i fungicidně a vhodný je i při astmatu. Zklidňuje a podporuje spánek.
Výrobce: Naděje
Kód: P69
EAN: 8594055102915
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Šišák bajkalský - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů šišáku bajkalského. Tradiční, dnes v celém světě univerzálně použitelná bylina z oblasti Sibiře. Je účinným adaptogenem, pomáhá snáze překonávat následky působení stresů. Příznivě ovlivňuje srdce a cévy. Stimuluje obranyschopnost, dobrý antioxidant, působí antivirově i fungicidně a vhodný je i při astmatu. Zklidňuje a podporuje spánek.

Zajímavosti - Šišák bajkalský:

Počátky používání šišáku sahají až k prvním obyvatelům Sibiře, zvlášť v okolí jezera Bajkal, i když první poznatky o jeho účincích pocházejí z Číny. Dosud byla publikována celá řada studií o účincích šišáku, který se dnes řadí mezi nejdůkladněji prozkoumané, prakticky využívané rostliny. Šišák bajkalský je vytrvalá 30-60 cm vysoká bylina s modrými květy. Kořeny obsahují především 40 druhů flavonoidů, dále glykosid scutellarin, steroly a pryskyřice.

Z kořenů se vyrábí tinktura, z vlásečnicových kořínků pak speciální tinktura s nejvyšším obsahem účinných látek s všeobecně pozitivním efektem na lidský organismus. Šišák představuje tradiční, dnes již v celém světě univerzálně použitelnou bylinu, z oblasti Sibiře.

Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek).

Balení: 50 ml