Naděje - Smilax lékařský - speciální výluh SV11 50 ml

Naděje Podhorná - Smilax lékařský - speciální výluh - Podporuje činnost vylučovacího systému. Smilax (přestup) lékařský původem z Jižní Ameriky a Karibiku se díky rozmanitým příznivým účinkům rozšířil do celého světa. Podporuje činnost vylučovacího systému, pomáhá při pročišťování organismu. Usnadňuje trávení, příznivě ovlivňuje trávicí systém.
Výrobce: Naděje
Kód: SV11
EAN: 8594055103387
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
165,00 Kč s DPH
139,00 Kč s DPH
26,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Smilax lékařský - speciální výluh - Podporuje činnost vylučovacího systému

Smilax (přestup) lékařský původem z Jižní Ameriky a Karibiku se díky rozmanitým příznivým účinkům rozšířil do celého světa. Podporuje činnost vylučovacího systému, pomáhá při pročišťování organismu. Usnadňuje trávení, příznivě ovlivňuje trávicí systém.

Výroba tinktury: Tuto tinkturu se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny tinktury jsou z rostlin, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Užívání - Doporučené dávkování: Po protřepání užívejte 25 kapek 3x denně.

Balení: 50 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Rozchodnice růžová - tinktura z pupenů P60 50 ml

Naděje Podhorná - Rozchodnice růžová - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů rozchodnice růžové neboli zlatého kořenu. Posílení krevního oběhu a mikrocirkulace v periferních kapilárách, stimulace mozkové aktivity a duševní činnosti, posílení kondice, výkonnosti a vytrvalosti, povzbuzení při únavě, adaptogenní ochranné působení během duševního i fyzického stresu, stimulace nervového systému, blahodárné působení na kardiovaskulární a trávicí systém, optimalizace střevní funkce.
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
 

TML Glicin Aktiv 50 tbl.

Glicin Aktiv - Přípravek slouží k doplnění glycinu a vitamínů B1, B6 a B12 do organismu a je určen pro podporu nervové soustavy. Podporuje cirkulaci krve, přispívá k výživě nervových buněk. Povzbuzuje činnost mozku a paměť., což pomáhá zejména v období intenzivní fyzické a psychické činnosti.
205,00 Kč s DPH