Naděje - Svída krvavá - tinktura z pupenů P44 50 ml

Naděje Podhorná - Svída krvavá - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů svídy krvavé. Podpora kardiovaskulárního systému a srážlivosti krve. Podporuje zacelení narušené tkáně, příznivě působí na diabetickou nohu. Pomáhá udržovat normální činnost štítné žlázy a posiluje srdce.
Výrobce: Naděje
Kód: P44
EAN: 8594055100386
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Svída krvavá - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů svídy krvavé. Podpora kardiovaskulárního systému a srážlivosti krve. Podporuje zacelení narušené tkáně, příznivě působí na diabetickou nohu. Pomáhá udržovat normální činnost štítné žlázy a posiluje srdce.

Zajímavosti o svídě krvavé:

Svída je keř slunečných vápenitých úhorů. Poznáme ji podle krvavě červené kůry a listy barvící se do ruda už od srpna. Je to pionýrský strom na místě vykáceného lesa, který se mění v dubohabřiny a háje. Z pupenů keře se vyrábí tinktura s příznivými účinky na lidský organismus. Svída působí příznivě na stav srdce a cév, pomáhá udržovat normální srážlivost krve.

Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek).

Balení: 50 ml