Naděje - Tújový olej O2E 200 ml

Naděje Podhorná - Tújový olej - Blahodárně působí při aplikaci na kůži na záda a na klouby, je vhodný i pro zklidňující obklady.
Výrobce: Naděje
Kód: O2E
EAN: 8594055101352
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
193,00 Kč s DPH
165,00 Kč s DPH
28,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Tújový olej

Blahodárně působí při aplikaci na kůži na záda a na klouby, je vhodný i pro zklidňující obklady.

Zajímavosti o měsíčku lékařském:

Túje, nazývaná rovněž zerav západní (latinsky thuja occidentalis), je ozdobný strom ceněný pro svou příjemnou pryskyřičnou vůni. Éterická silice túje působí jako prostředek povzbudivý, močopudný a dráždivý. Túje západní má prokázané antivirové vlastnosti. Používá se hlavně k léčbě bradavic a polypů.

Zevně je součástí mastí a gelů na bolavé klouby a svaly, jako prostředek vyvolávající mírnou terapeutickou zánětlivou reakci, zlepšující lokální přítok krve a tišící bolest a ztuhlost.

Výroba oleje: Tento olej vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných výtažků na lidský organismus. Všechny oleje jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.

Balení: 200 ml

Štítky produktu