Naděje - Vánoční krabička - Dětská vánoční sada bylinné kosmetiky VB15 600 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Dětská vánoční sada bylinné kosmetiky - Bylinná kosmetika pro děti - Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. V krabičce najdete masti, oleje a koupel, které blahodárně působí na dětskou pokožku. Masti příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívají k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.
Výrobce: Naděje
Kód: VB15
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 600 ml
664,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
34,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Dětská vánoční sada bylinné kosmetiky - Bylinná kosmetika pro děti

Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. V krabičce najdete masti, oleje a koupel, které blahodárně působí na dětskou pokožku. Masti příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívají k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

Oleje přispívají k regeneraci kůže a k jejímu zklidnění zejména při podráždění a sklonu k opruzení, používají se i na zklidňující obklady. Bylinná koupel má blahodárný účinek na kvalitu a vzhled pokožky. Přispívá k hydrataci a pružnosti kůže, podporuje revitalizační efekt, zklidňuje podrážděnou pokožku. Koupel je vhodná i pro ošetření vlasů a pokožky ve vlasech.

Vánoční krabička obsahuje:

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 600 ml

Štítky produktu