Naděje - Vánoční krabička - Malá kosmetická krabička na pokožku a vlasy VB14 350 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Malá kosmetická krabička na pokožku a vlasy - Jedinečná pleťová voda obsahuje minerály z Mrtvého moře a extrakty z pěti léčivých bylin (myrta, řepík, gotu kola, lopuch, kalísie). Účinné látky přispívají k dokonalému čištění, zklidnění a osvěžení pleti. Grepový olej blahodárně působí na stav kůže, vhodné je použití např. při akné, oparu, lišeji i lupénce. Lopuchový výluh je unikátní bylinný prostředek pro zlepšení kvality vlasů a pokožky ve vlasech.
Výrobce: Naděje
Kód: VB14
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 350 ml
410,00 Kč s DPH
390,00 Kč s DPH
20,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Malá kosmetická krabička na pokožku a vlasy

Jedinečná pleťová voda obsahuje minerály z Mrtvého moře a extrakty z pěti léčivých bylin (myrta, řepík, gotu kola, lopuch, kalísie). Účinné látky přispívají k dokonalému čištění, zklidnění a osvěžení pleti. Grepový olej blahodárně působí na stav kůže, vhodné je použití např. při akné, oparu, lišeji i lupénce. Lopuchový výluh je unikátní bylinný prostředek pro zlepšení kvality vlasů a pokožky ve vlasech.

Vánoční krabička obsahuje:

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 350 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Vánoční krabička - Malá vánoční krabička na klouby a pohybový aparát VB11 345 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Malá vánoční krabička na klouby a pohybový aparát - Smrkový výluh je ideálním pomocníkem pro péči o pohybový aparát a klouby. Je určený k aplikaci na kůži zad a v okolí kloubů. Používá se i na zklidňující obklady. Mast z kostivalu a kaštanu podporuje revitalizační procesy v kůži, používá se i při otocích, křečových žilách a pro podporu periferního prokrvování. Bylinný sprej se smrkem a kostivalem je prostředek pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle.
386,00 Kč s DPH
365,00 Kč s DPH