Naděje - Vánoční krabička - Na povánoční detox VB10 250 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Na povánoční detox - Vánoční cukroví, silvestrovské veselí a dlouhá zima si vybírají daň na našem organismu. Tato bylinná kúra je sestavena z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období. Podporují detoxikační aktivitu jater, stimulují pročišťování těla. detoxikují tělo, podporují funkci jater a navracejí ztracenou energii.
Výrobce: Naděje
Kód: VB10
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
737,00 Kč s DPH
700,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Na povánoční detox 

Vánoční cukroví, silvestrovské veselí a dlouhá zima si vybírají daň na našem organismu. Tato bylinná kúra je sestavena z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období. Podporují detoxikační aktivitu jater, stimulují pročišťování těla. detoxikují tělo, podporují funkci jater a navracejí ztracenou energii.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ - Antibakteriální, slinivka
  • T34 PÝR - Snížení nadváhy, čištění organismu
  • P16 JASAN - Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů
  • P25 KOPŘIVA DVOUDOMÁ - Krvetvorba, kosti, klouby, pokožka, imunita, prostata
  • SV13 ALUVEN - Aluven je zcela originální přípravek určený zejména pro podporu jaterní funkce

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, pýr a jasan, po využití tinktury z jasanu vezmete kopřivu a pokračujete v užívání s penízovkou a pýrem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití kopřivy vezmete nakonec Aluven a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml