Naděje - Vánoční krabička - Pro absolutní obranu VB7 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro absolutní obranu - Nejúčinnější zbraní v boji proti nemocem je přirozená obranyschopnost. Předpokladem jejího správného fungování je pročištěné tělo a dobrý psychický stav. Právě tyto mety Vám pomůže pokořit naše nová bylinná kúra. Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu.
Výrobce: Naděje
Kód: VB7
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
652,00 Kč s DPH
620,00 Kč s DPH
32,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro absolutní obranu 

Nejúčinnější zbraní v boji proti nemocem je přirozená obranyschopnost. Předpokladem jejího správného fungování je pročištěné tělo a dobrý psychický stav. Právě tyto mety Vám pomůže pokořit naše nová bylinná kúra. Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T6 ELEUTEROKOK - Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • T30 OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - Jaterní funkce, ochrana jaterní tkáně, detoxikace, pročišťování těla
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ - Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • P48 VŘES - Obranný systém, zklidnění a uvolnění, psychické vypětí, vyčerpanost

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok, ostropestřec a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem a ostropestřcem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu