Naděje - Vánoční krabička - Pro dědečka VB1 200 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro dědečka - Není tajemstvím, že onemocnění prostaty přináší do života muže tělesnou i duševní nepohodu. Řešení se ukrývá v této dárkové krabičce. Kúra obsahuje sestavu bylinných a pupenových výtažků, které působí blahodárně na správných místech a pomůže Vám v boji nejen s nočním vstáváním. Kúra je dobrým prostředkem pro udržení zdravého stavu a funkce prostaty.
Výrobce: Naděje
Kód: VB1
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
562,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
27,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro dědečka 

Není tajemstvím, že onemocnění prostaty přináší do života muže tělesnou i duševní nepohodu. Řešení se ukrývá v této dárkové krabičce. Kúra obsahuje sestavu bylinných a pupenových výtažků, které působí blahodárně na správných místech a pomůže Vám v boji nejen s nočním vstáváním. Kúra je dobrým prostředkem pro udržení zdravého stavu a funkce prostaty.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T42 TOPOL ČERNÝ - Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce
  • T43 VRBKA ÚZKOLISTÁ - Močové cesty, potence, prostata, duševní a fyzická rovnováha, klouby
  • P12 DUB LETNÍ - Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky
  • P36 OLŠE - Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury topol, vrbka a dub, po využití tinktury dub vezmete olši a pokračujete v užívání topolu a vrbky do vybrání všech lahviček.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 200 ml