Naděje - Vánoční krabička - Pro krásné vlasy VB8 175 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro krásné vlasy - Říká se, že vlasy jsou korunou naší krásy. Ne však, pokud trpí vypadáváním a lupy. Kúra z našich bylinných tinktur Vám pomůže zlepšit stav pokožky hlavy. Právě ta má totiž na vzhled vlasů ten největší vliv. Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.
Výrobce: Naděje
Kód: VB8
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
502,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH
27,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro krásné vlasy 

Říká se, že vlasy jsou korunou naší krásy. Ne však, pokud trpí vypadáváním a lupy. Kúra z našich bylinných tinktur Vám pomůže zlepšit stav pokožky hlavy. Právě ta má totiž na vzhled vlasů ten největší vliv. Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury lichořeřišnice, penízovka a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s lichořeřišnicí a penízovkou do vybrání všech lahviček.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml