Naděje - Vánoční krabička - Pro zmírnění stresu VB4 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro zmírnění stresu - Speciální bylinné tinktury jsou součástí naší kúry pro posílení centrální nervové soustavy. Pevně věříme, že Vám pomohou najít klid, zbaví Vás úzkostí a dalších potíží, bez kterých je život mnohem radostnější. Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přirozenou cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní a fyzické rovnováhy.
Výrobce: Naděje
Kód: VB4
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
677,00 Kč s DPH
640,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro zmírnění stresu 

Speciální bylinné tinktury jsou součástí naší kúry pro posílení centrální nervové soustavy. Pevně věříme, že Vám pomohou najít klid, zbaví Vás úzkostí a dalších potíží, bez kterých je život mnohem radostnější. Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přirozenou cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní a fyzické rovnováhy.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T40 TŘEZALKA TEČKOVANÁ - Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava
  • T43 VRBKA ÚZKOLISTÁ - Močové cesty, potence, prostata, duševní a fyzická rovnováha, klouby
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P28 LÍPA - Dýchací systém, obranné reakce, psychika, játra. Uvolňuje stavy deprese a úzkosti
  • SV14 KLIDEX - Přípravek pro zklidnění organismu. Ženšen a jinan podporují pozornost a paměť, bacopa pomáhá v koncentraci na mentální činnost, příznivě působí na paměť a schopnost učení se.

Užívání kúry: Současně užívat tinktury třezalka, vrbka a bříza, po využití tinktury břízy vezmete lípu a pokračujete v užívání třezalky a vrbky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití lípy vezmete nakonec Klidex a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu