Naděje - Vinná réva - tinktura z pupenů P40 50 ml

Naděje Podhorná - Vinná réva - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů révy vinné. Antioxidační ochrana tkání před působení kyslíkových radikálů, ochrana integrity cévního systému.
Výrobce: Naděje
Kód: P40
EAN: 8594055100331
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vinná réva - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů révy vinné. Antioxidační ochrana tkání před působení kyslíkových radikálů, ochrana integrity cévního systému.

Zajímavosti o vinné révě:

Stará kulturní plodina roste jako keř s popínavými větvemi, který se pěstuje hlavně pro šťavnaté bobule. Pochází ze Středomoří a i u nás se v teplejších oblastech pěstuje pro oblíbené plody sloužící jak k přímé konzumaci, tak pro výrobu vína. V celé rostlině se nachází celá řada látek, které mohou organismu pomoci – třísloviny kvercetin, lecitin, antokyany a další. Příznivé účinky na organismus mají kromě plodů i listy, ale nejsilnějšími podpůrnými účinky se vyznačuje pupen zpracovaný na tinkturu. Réva vinná působí jako silný antioxidant, který chrání tkáně před působením kyslíkových radikálů. Zejména tímto způsobem pomáhá udržovat integritu cévního systému.

Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek).

Balení: 50 ml