Ortilia 150 tobolek

Ortilia - Své příznivé účinky zejména projevuje na gynekologické orgány, harmonizuje menstruaci, poskytuje podporu při neplodnosti, stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus a působí blahodárně i v období menopauzy. Kromě toho má protizánětlivé a dezinfekční vlastnosti, diuretický efekt a pomáhá optimalizovat menstruační cyklus. Posiluje kvalitu sexuálního života v jakémkoli věku, prodlužuje mladistvý vzhled a posiluje celkovou obranyschopnost.
Kód: ZB88
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 150 ks tobolek
369,00 Kč s DPH
335,00 Kč s DPH
34,00 Kč s DPH
 

Ortilia 

Orthilia secunda, známá též jako Jednostranný hruštit, je rostlina hojně rozšířená v oblasti Sibiře a Altaje. Lidově se jí říká Horská matka, naznačující její výrazně ženský charakter, který odráží i její využití. Tato bylina je bohatá na třísloviny, flavonoidy, pryskyřice, kumariny, saponiny, hořčiny, kyselinu vinnou a citronovou, stejně jako na měď, zinek, titan, mangan a další látky.

Své příznivé účinky zejména projevuje na gynekologické orgány, harmonizuje menstruaci, poskytuje podporu při neplodnosti, stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus a působí blahodárně i v období menopauzy. Kromě toho má protizánětlivé a dezinfekční vlastnosti, diuretický efekt a pomáhá optimalizovat menstruační cyklus. Posiluje kvalitu sexuálního života v jakémkoli věku, prodlužuje mladistvý vzhled a posiluje celkovou obranyschopnost.

Doporučené dávkování: 1-2 draže, které by měly být spolu s šálkem vody nebo čaje užity 2-3x denně před jídlem.

Balení: 150 tobolek/draže

Štítky produktu