PhytoChík - Čistě přírodní bylinný sirup pro děti posilující imunitu s vitamíny a minerály 480 ml

PhytoChík - Čistě přírodní bylinný přípravek na posílení imunity a podporu zdraví Vašich dětí. PhytoChík obsahuje vitamíny a minerály potřebné pro zdravý růst a vývoj dětského organismu. Přípravek má díky obsaženým bylinám silné antioxidační a protizánětlivé účinky a zvyšuje obranyschopnost organismu. Vybrané vitamíny a minerály přispívají významným způsobem svojí denní dávkou k správnému fungování lidského těla (zuby, kosti, svaly, nervová soustava, štítná žláza, vlasy, nehty, pokožka, zrak a další). PhytoChík také obsahuje vápník a jód, které jsou potřebné pro zdravý růst a vývin kostí.
Kód: ZB51A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 480 ml
540,00 Kč s DPH
530,00 Kč s DPH
10,00 Kč s DPH
 

Phyto - PhytoChík -  Čistě přírodní bylinný přípravek na posílení imunity a podporu zdraví Vašich dětí. PhytoChík obsahuje vitamíny a minerály potřebné pro zdravý růst a vývoj dětského organismu.

PhytoChík je unikátní patentovaný bylinný nápoj s obsahem vitamínů a minerálů. Přípravek má díky obsaženým bylinám silné antioxidační a protizánětlivé účinky a zvyšuje obranyschopnost organismu.

Vybrané vitamíny a minerály přispívají významným způsobem svojí denní dávkou k správnému fungování lidského těla (zuby, kosti, svaly, nervová soustava, štítná žláza, vlasy, nehty, pokožka, zrak a další). PhytoChík také obsahuje vápník a jód, které jsou potřebné pro zdravý růst a vývin kostí.

Obecně všechny tyto minerály a vitamíny přispívají k optimálnímu fungování lidského metabolismu a normální funkci imunitního systému.

PhytoChík je harmonizační bylinný nápoj vyrobený dle principů tradiční čínské medicíny s obsahem vitamínů a minerálů. Jedná se o komplexní doplněk stravy obsahující vápník, hořčík, fosfor a zinek, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.

PhytoChík je unikátní směs rostlinných látek, vitamínů a minerálů. Jeho složení není náhodné, snoubí v sobě poznatky tradiční čínské medicíny a moderní vědy s požadavky a potřebami člověka dnešní uspěchané doby. PhytoChík je vhodný pro uživatele od tří let.

Při výběru vitamínů a minerálů se vycházelo z vědeckých poznatků a doporučení na základě klinických studií probíhajících na území České republiky od roku 2007 do roku 2011 u více než 4.350 účastníků nižšího věku. 

Bylinné složení v denní dávce (Ingredients):

Bylinná složka:

12,46 mg Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum) upravený kořen

12,46 mg Kustovnice (Lycium barbarum) zralý plod

12,46 mg Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) kořen

12,46 mg Růže hladká (Rosa laevigata), zralý plod

9,34 mg Aloe pravé (Alove vera), vysušená šťáva - gel z listů

6,23 mg Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), LiFE flavonoidový extrakt z kořene

6,23 mg Schizandra čínská (Schisandra chinensis), sušený a zralý plod

3,12 mg Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), reishi, plodnice houby

3,12 mg Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus), oddenek s kořeny

3,12 mg Slzovka obecná (Coix lacryma-job), semeno0,78 mg Ženšen pětilistý (Panax quinquefolius, american), kořen

0,09 mg Ženšen nepravý (Panax notoginseng), kořen

0,09 mg Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), oddenek

0,09 mg Mučenka pletní (Passiflora incarnata), nať

0,09 mg Skořicovník čínský (Cinnamonum aromaticum), kůra

0,09 mg Mandarinka (Citrus reticulata), kůra

Upozornění: Množství bylin ve PhytoChíku činí 50% množství bylin ve PhytoChi.

Vitamíny a minerály:

150 mg vápník (mléčnan vápenatý a vápenaté soli kyseliny fosforečné)

70 mg hořčík (síran hořečnatý)

70 mg fosfor (dihydrogenfosforečnan vápenatý)

3 mg vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát)

3 mg beta karoten

2 mg zinek (glukonan zinečnatý)

60 µg jód (jodičnan draselný)

15 µg selén (seleničitan sodný)

Ostatní látky: Demineralizovaná voda, plnidla: fruktóza, kukuřičný maltodextrin, byliny viz výše, vitamíny a minerály viz výše, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma: Přírodní jahodové aroma, konzervant: sorban draselný..

Doporučené dávkování:

Váha Dávka
50 kg 21,5 ml
35 kg 15 ml
17,5 kg 7,5 ml

Pro dosažení optimálního účinku doporučujeme užívat každé ráno na lačný žaludek, po předchozím protřepaní láhve, 15 minut před snídaní. Základní denní dávka je 15 až 30 ml PhytoChiku dle váhy dítěte (15 ml odpovídá 35 kg, při vyšší hmotnosti úměrně dávku zvyšte, při nižší hmotnosti zase snižte). Pro snížení detoxikačních projevů užívejte postupně navyšující se dávky. Dítě vážící 35 kg první týden 5 ml, druhý týden 10 ml a třetí týden konečných 15 ml. Alergici, astmatici, osoby trpící lupénkou, exémy a jinými akutními problémy: 10 dní užívat 1 ml, dalších 10 dní užívat 2 ml, dalších 10 dní užívat 3 ml, dalších 10 dní užívat 4 ml, a pak týden 5 ml, další týden 6 ml, a další týden 7 ml. Každý týden postupně zvyšovat po 1 ml až na konečnou denní dávku odpovídající hmotnosti uživatele. Počáteční reakce: v počátku užívání mohou nastat u některých citlivějších osob prvotní reakce na škodlivé látky uložené v organismu, které se vlivem bylin začnou uvolňovat a dále postupně odstraňovat z těla. Aktivizují se chronická nedoléčená ložiska, mohou se projevit příznaky starých nedoléčených potíží. Jde o pozitivní jev, který směřuje k likvidaci chronických ložisek a svědčí o účinnosti přípravku. Pozvolným dávkováním, jak je uvedeno výše, omezíte výskyt a intenzitu možných prvotních reakcí na minimum (podobně jako při aplikaci vakcíny u alergiků). V počátku užívání též doporučujeme zvýšit přísun tekutin, aby se tyto nežádoucí látky snáze a lépe vyloučily z našeho organismu.

Upozornění: PhytoChík je doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 5-25 °C, po otevření uchovávejte láhve v lednici.

Podle současné legislativy EU nesmíme u bylinek a bylinných přípravků uvádět informace, které u zákazníků mohou vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – přestože se bylinky používají jako lék stovky let a pomáhají miliónům lidí s jejich zdravotními potížemi. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Výrobce: Albert Y. Leung ve spolupráci s Phyto CZ, s.r.o. Dukelská brána 5, Prostějov

www.phyto.cz

Balení: 480 ml až 32 denních dávek