Červený kořen 50 tbl.

Červený kořen je obecně používaný název pro kopyšník tmavý. Pro svoje příznivé účinky je tato rostlina používaná v Asii i v Evropě, v současnosti se její využití rychle rozšiřuje. Z účinných látek jsou nejdůležitější flavonoidy, xanthon mangiferin a nerozpustná vláknina.
Kód: ZB18
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ks tablet
185,00 Kč s DPH
 

Červený kořen - Hedysarum neglectum

Červený kořen je obecně používaný název pro kopyšník tmavý. Pro svoje příznivé účinky je tato rostlina používaná v Asii i v Evropě, v současnosti se její využití rychle rozšiřuje. Červený kořen je rostlina rostoucí vysoko v horách Altaje v blízkosti věčného ledovce. Kořen obsahuje flavonoidy, kumariny, triterpenové saponiny, kvercetin, kyselinu askorbovou a vitamín P. Z účinných látek jsou nejdůležitější flavonoidy, xanthon mangiferin a nerozpustná vláknina.

Používá se k péči o močový systém, prostatu a cévní systém. Podporuje normální funkci nervového systému. Pomáhá udržovat zdravé ženské a mužské orgány.

Složení: plnidlo: mikrokrystalická celulóza, kopyšník tmavý - mletý kořen, plnidlo: talek, leštící látka: včelí vosk.

Doporučené dávkování: 3 kapsle 2 x za den, nejlépe během jídla, zapít větším množstvím vody. Doporučená doba užívání je 24 dní.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte na tmavém místě při teplotě max. 250 C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Je to doplněk stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Podle současné legislativy EU (č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.) nesmíme u bylinek a bylinných přípravků uvádět informace, které u zákazníků mohou vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – přestože se bylinky používají jako lék stovky let a pomáhají miliónům lidí s jejich zdravotními potížemi. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Země původu: Rusko

Balení: 50 tablet

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

PhytoChi - Čistě přírodní bylinný přípravek posilující imunitu energii a vitalitu 480 ml

Bylinnou terapie PhytoChi pro očistu organismu a posílení imunity. PhytoChi je patentovaný přírodní bylinný přípravek na posílení imunity a podporu zdraví obsahující vysoce kvalitní byliny. Čistě přírodní bylinný přípravek pomáhající organismu zbavit se nežádoucích látek. Díky těmto bylinám má přípravek silné antioxidační a protizánětlivé účinky, zvyšuje obranyschopnost organismu, dodává energii a vitalitu.
870,00 Kč s DPH
750,00 Kč s DPH