TML Kapilár - Dihydrokvercetin 80tbl.

Kapilár - Dihydrokvercetin doplněk stravy je přípravek obsahující aktivní složku dihydrokvercetin rostlinného původu.
Kód: ZB71
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 80 ks tablet
345,00 Kč s DPH
 

TML - Kapilár-Dihydrokvercetin

Přípravek obsahuje aktivní složku dihydrokvercetin rostlinného původu.

Složení 6 tablet: sladidlo: sorbitol, dihydrokvercetin 54 mg, plnidla: laktóza (výrobek z mléka), škrob, protispékavá látka: stearát vápenatý, arabinogalaktan 0,6 mg.

Doporučené dávkování: 3 – 6 tablet denně během jídla. Doporučená doba užívání je 1–2 měsíce, kúru lze zopakovat 3–4 x za rok.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte na suchém při teplotě do 250 C.

Podle současné legislativy EU (č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.) nesmíme u bylinek a bylinných přípravků uvádět informace, které u zákazníků mohou vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – přestože se bylinky používají jako lék stovky let a pomáhají miliónům lidí s jejich zdravotními potížemi. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Země původu: Ukrajina

Distributor: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Balení: 80 tablet