Alcina - Pastell balzám - Ice-Blond 100 ml

Pěstí a oživuje studenou, jasnou blond barvu vlasů. Hydratuje a osvěžuje lesk vlasů. Usnadňuje rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval a podporuje přirozenou pružnost vlasů.
Výrobce: Alcina
Kód: 17056
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 100 ml
260,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pastell balzám Ice-Blond - Pastell balzám v barevném odstínu Ice-Blond - Pro studenou, jasnou blond barvu

Trendy efektu ledově studené blond snadno dosáhnete pomocí Pastell balzámu Ice-Blond. Je vhodný pro odbarvené, melírované či zesvětlené vlasy, u nichž chceme oživit blond barvu. Zároveň vlasům dodává potřebnou hydrataci, usnadňuje rozčesávání a oživuje v nich lesk, aniž by je přitom svým složením zatěžoval. Pastell balzám Ice-Blond je svým složením pěstí a podporuje jejich přirozenou pružnost.

  • Pěstí a oživuje barvu blond vlasů.
  • Hydratuje a osvěžuje lesk vlasů.
  • Usnadňuje rozčesávání vlasů,aniž by je zatěžoval.
  • Podporuje přirozenou pružnost vlasů.


Použití: Podle délky vlasů rovnoměrně naneste na umyté vlasy množství o velikosti 1 až 2 vlašských ořechů. Nechte působit 2 až 5 minut a opláchněte dostatečným množstvím vody. Ideální je použít tento balzám v kombinaci s Pastell šampon Ice-Blond.

Barevný odstín: Ice-Blond

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pastell šampon - Ice-Blond 150 ml

Pro mytí a osvěžení barvy blond vlasů. Úžasná sametová pěna, která hydratuje a osvěžuje lesk vlasů. Usnadňuje rozčesávání vlasů a podporuje jejich přirozenou pružnost.
260,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH
 

Alcina - Tónující sprej s okamžitým účinkem - Pastell Spray Ice-Blond 100 ml

Studená ICE-BLOND - Sprej hydratují, pěstí, usnadňují rozčesávání, neutralizuje zlaté, žluté a žlutooranžové odlesky a oživuje lesk vlasů.
400,00 Kč s DPH
375,00 Kč s DPH
 

Alcina - Fluid pro vlasové konečky 30 ml

Vlasy jsou vystaveny každodennímu zatížení, proto potřebují odpovídající péči. Obzvláště namáhané jsou pak vlasové konečky. Vysoká koncentrace účinných látek vlasové konečky cíleně posiluje a dodává jim hodnotnou péči a hydrataci. Drsné vlasové konečky js
450,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH
 

Alcina - Regenerační kúra - Pěsticí faktor 1 150ml

Hydratační receptura intenzivně regeneruje suché a porézní vlasy.Účinné látky z jadérek hroznového vína vyrovnávají strukturu vlasů a chrání před vysušením. Vlasy získají sametově hladký a lesklý povrch.
300,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH