Alcina - Pastell balzám - Ice-Blond 100 ml

Pěstí a oživuje studenou, jasnou blond barvu vlasů. Hydratuje a osvěžuje lesk vlasů. Usnadňuje rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval a podporuje přirozenou pružnost vlasů.
Výrobce: Alcina
Kód: 17056
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 100 ml
260,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pastell balzám Ice-Blond - Pastell balzám v barevném odstínu Ice-Blond - Pro studenou, jasnou blond barvu

Trendy efektu ledově studené blond snadno dosáhnete pomocí Pastell balzámu Ice-Blond. Je vhodný pro odbarvené, melírované či zesvětlené vlasy, u nichž chceme oživit blond barvu. Zároveň vlasům dodává potřebnou hydrataci, usnadňuje rozčesávání a oživuje v nich lesk, aniž by je přitom svým složením zatěžoval. Pastell balzám Ice-Blond je svým složením pěstí a podporuje jejich přirozenou pružnost.

  • Pěstí a oživuje barvu blond vlasů.
  • Hydratuje a osvěžuje lesk vlasů.
  • Usnadňuje rozčesávání vlasů,aniž by je zatěžoval.
  • Podporuje přirozenou pružnost vlasů.


Použití: Podle délky vlasů rovnoměrně naneste na umyté vlasy množství o velikosti 1 až 2 vlašských ořechů. Nechte působit 2 až 5 minut a opláchněte dostatečným množstvím vody. Ideální je použít tento balzám v kombinaci s Pastell šampon Ice-Blond.

Barevný odstín: Ice-Blond

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pastell šampon - Ice-Blond 150 ml

Pro mytí a osvěžení barvy blond vlasů. Úžasná sametová pěna, která hydratuje a osvěžuje lesk vlasů. Usnadňuje rozčesávání vlasů a podporuje jejich přirozenou pružnost.
260,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH
 

Alcina - Tónující sprej s okamžitým účinkem - Pastell Spray Ice-Blond 100 ml

Studená ICE-BLOND - Sprej hydratují, pěstí, usnadňují rozčesávání, neutralizuje zlaté, žluté a žlutooranžové odlesky a oživuje lesk vlasů.
400,00 Kč s DPH
375,00 Kč s DPH
 

Alcina - Fluid pro vlasové konečky 30 ml

Vlasy jsou vystaveny každodennímu zatížení, proto potřebují odpovídající péči. Obzvláště namáhané jsou pak vlasové konečky. Vysoká koncentrace účinných látek vlasové konečky cíleně posiluje a dodává jim hodnotnou péči a hydrataci. Drsné vlasové konečky js
450,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH
 

Alcina - Regenerační šampon 250 ml

Suché, narušené vlasy získávají díky pravidelné péči opět svou přirozenou krásu. Pečlivě zvolené účinné látky vytváří vysoce účinný pěsticí komplex, který vydatně regeneruje silně namáhané vlasy při každém mytí.
320,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH