Alcina - Pastell šampon - Ice-Blond 150 ml

Pro mytí a osvěžení barvy blond vlasů. Úžasná sametová pěna, která hydratuje a osvěžuje lesk vlasů. Usnadňuje rozčesávání vlasů a podporuje jejich přirozenou pružnost.
Výrobce: Alcina
Kód: 17055
EAN: 4008666170552
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 150 ml
270,00 Kč s DPH
255,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pastell šampon Ice-Blond - Pastell šampon v barevném odstínu Ice-Blond - Pro studenou, jasnou trendy blond barvu

Trendy efektu ledově studené blond snadno dosáhnete pomocí Pastell šamponu Ice-Blond. Je vhodný pro odbarvené, melírované či zesvětlené vlasy, u nichž chceme oživit blond barvu. Zároveň vlasům dodává potřebnou hydrataci, usnadňuje rozčesávání a oživuje v nich lesk, aniž by je přitom svým složením zatěžoval. Pastell šampon Ice-Blond vytvoří ve vlasech úžasnou krémovou pěnu, kterou je čistí.

  • Pro mytí a osvěžení barvy blond vlasů.
  • Úžasná sametová pěna.
  • Hydratuje a osvěžuje lesk vlasů.
  • Usnadňuje rozčesávání vlasů,aniž by je zatěžoval.
  • Podporuje přirozenou pružnost vlasů.


Použití: Šampon vmasírujte do vlhkých vlasů, nechte působit 3 až 5 minut a opláchněte dostatečným množstvím vody. Ideální je použít tento šampon v kombinaci s Pastell balzámem Ice-Blond.

Barevný odstín: Ice-Blond

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pastell balzám - Ice-Blond 100 ml

Pěstí a oživuje studenou, jasnou blond barvu vlasů. Hydratuje a osvěžuje lesk vlasů. Usnadňuje rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval a podporuje přirozenou pružnost vlasů.
270,00 Kč s DPH
255,00 Kč s DPH
 

Alcina - Tónující sprej s okamžitým účinkem - Pastell Spray Ice-Blond 100 ml

Studená ICE-BLOND - Sprej hydratují, pěstí, usnadňují rozčesávání, neutralizuje zlaté, žluté a žlutooranžové odlesky a oživuje lesk vlasů.
430,00 Kč s DPH
400,00 Kč s DPH
 

Alcina - Fluid pro vlasové konečky 30 ml

Vlasy jsou každý den vystavovány mnoha stresujícím vlivům a zvláště konečky jimi mohou výrazně trpět. Stávají se křehčími, ztrácí barvu, třepí se a jsou zdrsněné. Fluid pro vlasové konečky s vysokou koncentrací účinných látek jim dodává cennou péči a okamžitě je regeneruje a posiluje. Konečky jsou ihned vyhlazené a získávají přirozený hedvábný lesk, který vydrží po celý den.
540,00 Kč s DPH
495,00 Kč s DPH
 

Alcina - Barevný Color šampon - Stříbrný 200 ml

Vhodný pro studené blond odstíny a popelavé tóny barev. Potlačí nežádoucí nádech do žluta. Jeho účinek ocení i ženy s vlasy v hnědých, červených či fialových studených tónech.
320,00 Kč s DPH
295,00 Kč s DPH