Alcina - Pastell šampon - Ice-Blond 150 ml

Pro mytí a osvěžení barvy blond vlasů. Úžasná sametová pěna, která hydratuje a osvěžuje lesk vlasů. Usnadňuje rozčesávání vlasů a podporuje jejich přirozenou pružnost.
Výrobce: Alcina
Kód: 17055
Datum dodání: 3 - 5 dní
balení 150 ml
260,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH

Alcina - Pastell šampon Ice-Blond - Pastell šampon v barevném odstínu Ice-Blond - Pro studenou, jasnou trendy blond barvu

Trendy efektu ledově studené blond snadno dosáhnete pomocí Pastell šamponu Ice-Blond. Je vhodný pro odbarvené, melírované či zesvětlené vlasy, u nichž chceme oživit blond barvu. Zároveň vlasům dodává potřebnou hydrataci, usnadňuje rozčesávání a oživuje v nich lesk, aniž by je přitom svým složením zatěžoval. Pastell šampon Ice-Blond vytvoří ve vlasech úžasnou krémovou pěnu, kterou je čistí.

  • Pro mytí a osvěžení barvy blond vlasů.
  • Úžasná sametová pěna.
  • Hydratuje a osvěžuje lesk vlasů.
  • Usnadňuje rozčesávání vlasů,aniž by je zatěžoval.
  • Podporuje přirozenou pružnost vlasů.


Použití: Šampon vmasírujte do vlhkých vlasů, nechte působit 3 až 5 minut a opláchněte dostatečným množstvím vody. Ideální je použít tento šampon v kombinaci s Pastell balzámem Ice-Blond.

Barevný odstín: Ice-Blond

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pastell balzám - Ice-Blond 100 ml

Pěstí a oživuje studenou, jasnou blond barvu vlasů. Hydratuje a osvěžuje lesk vlasů. Usnadňuje rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval a podporuje přirozenou pružnost vlasů.
260,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH

Alcina - Fluid pro vlasové konečky 30 ml

Vlasy jsou vystaveny každodennímu zatížení, proto potřebují odpovídající péči. Obzvláště namáhané jsou pak vlasové konečky. Vysoká koncentrace účinných látek vlasové konečky cíleně posiluje a dodává jim hodnotnou péči a hydrataci. Drsné vlasové konečky js
450,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH

Alcina - Tónující sprej s okamžitým účinkem - Pastell Spray Ice-Blond 100 ml

Studená ICE-BLOND - Sprej hydratují, pěstí, usnadňují rozčesávání, neutralizuje zlaté, žluté a žlutooranžové odlesky a oživuje lesk vlasů.
400,00 Kč s DPH
375,00 Kč s DPH

Alcina - Balzám na pokožku hlavy 200ml

Alcina Haar Therepie - Balzám na pokožku hlavy dodává velmi suché a podrážděné pokožce hlavy potřebnou péči a zklidnění. Má protizánětlivé účinky. Pomáhá vlasové pokožce obnovit přirozenou ochrannou funkci. Znatelně redukuje zarudnutí a svědění. Snižuje příčiny tvorby lupů.
350,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH