Alcina - Pleťové tonikum bez alkoholu 200 ml

Maximálně šetrné pleťové tonikum s novou recepturou, které nahrazuje produkt Bezalkoholová pleťová voda. Obsahuje výtažky z kaktusových fíků (opuncie), které dodávají pleti vlhkost a stabilizují její rovnováhu.
Výrobce: Alcina
Kód: 34228
Datum dodání: 24 hodin
balení 200 ml
340,00 Kč s DPH
315,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Pleťové tonikum bez alkoholu - Dodává vlhkost. Ideální také pro citlivou pleť. Maximálně šetrné pleťové tonikum s novou recepturou, které nahrazuje produkt

Bezalkoholová pleťová voda. Obsahuje výtažky z kaktusových fíků (opuncie), které dodávají pleti vlhkost a stabilizují její rovnováhu. Neobsahuje alkohol a je ideální pro jemné dočištění také pro citlivou pleť.

Použití: Nanáší se neředěné pomoci vatového tamponu. Pro osvěžení použijte rozprašovač s Pleťovým tonikem bez alkoholu.

Balení: 200 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Čistící gel 150 ml

Čistící gel - Osvěžující gel pro důkladné čištění pleti. Aloe vera a jemné mycí substance odstraňují make-up a nečistoty a dodávají pleti potřebnou vlhkost již při čištění. Gel je vhodný pro mastnou, smíšenou a normální pleť.
310,00 Kč s DPH
290,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hydratační sérum - nová receptura 30ml

Hydratační sérum s novou recepturou je vysoce efektivní hydratační sérum s obsahem bambuckého másla a komplexu účinných látek Aquarich ™ poskytuje pleti intenzivní hydrataci. Suchou pleť zanechává jemnou a vláčnou.
650,00 Kč s DPH
620,00 Kč s DPH
 

Alcina - Rich Anti Age krém 50 ml

Rich Anti Age krém je intenzívní péče s Anti-Age účinnými látkami pro zralou, velmi suchou pleť. Díky kombinaci kyseliny hyaluronové a výtažku z ploštičníku hroznatého zlepšuje pleťovou strukturu a tak vyplňuje drobné vrásky.
1 000,00 Kč s DPH
960,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krycí make-up - Perfect Cover Make-up - medium 30 ml

Make-up pro perfektní pleť s dlouhou životností krytí poskytuje vaši pleti bezchybný vzhled a saténový povrch. Lze jej použít k lokálnímu krytí místo korektoru.
640,00 Kč s DPH
589,00 Kč s DPH