Alcina - Oční gel 15 ml

Exkluzivní hydratační gel pro osvěžení, prevenci a vyhlazení vrásek kolem očí. Zmírňuje otoky kolem očí. Představuje velmi vhodný podklad pod make-up, využít jej lze i jako masku na oči. Hodí se i pro nositelky kontaktních čoček.
Výrobce: Alcina
Kód: 34272
EAN: 4008666342720
Datum dodání: 24 hodin
balení 15 ml
700,00 Kč s DPH
640,00 Kč s DPH
60,00 Kč s DPH
 

Alcina - Oční gel - chladí a dodává hydrataci, zmírňuje otoky kolem očí.

  • prevence proti prvním vráskám
  • chladí a zmírňuje otoky
  • vhodný i pro nositelky kontaktních čoček

Potýkáte se s očními otoky a působí vaše oční partie unaveným dojmem? Tento jemný oční gel s obsahem světlíku lékařského a lipového květu citlivou oblast očí příjemně chladí a zmírňuje otoky v jejím okolí. Současně pokožku hydratuje a zjemňuje první vrásky. Je ideální jako podklad pod oční make-up, využít jej lze i jako masku na oči. Hodí se i pro nositelky kontaktních čoček.

Exkluzivní hydratační gel pro osvěžení, prevenci a vyhlazení vrásek kolem očí. Zmírňuje otoky kolem očí. Představuje velmi vhodný podklad pod make-up. Líčení déle vydrží. Pro osvěžení očí se nanáší během dne i na make-up.

Použití: Oční gel naneste ráno a večer v tenké vrstvě na celé oční okolí. Doporučujeme jej používat jako prevenci již od 20.–25. roku (podle typu pleti). Je určen také uživatelkám kontaktních čoček. Pro příjemný chladivý účinek doporučujeme skladovat v lednici.

Balení: 15 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Balzám na oči 15 ml

Balzám na oči je speciálně přizpůsoben potřebám jemných očních partií. Redukuje existující vrásky, předchází vzniku vrásek nových a na dlouhou dobu pleť vyhlazuje a zpomalují stárnutí buněk.
920,00 Kč s DPH
835,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
590,00 Kč s DPH
540,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém Q10 50ml

Posilující krém s biologicky aktivními látkami a cennými pěsticími oleji poskytuje každému typu pleti zcela nový pěsticí efekt. Účinná kombinace koenzymu Q10 a vitaminu E regeneruje pleť a navrací pleti energii a svěží vzhled.
1 120,00 Kč s DPH
1 030,00 Kč s DPH
 

Alcina - Aktivní sérum 30 ml

Alcina Aktivní sérum s pentapeptidy produkci kolagenu v pleti podporuje a efektivně ji tak zpevňuje. Dlouhodobě vyhlazuje vrásky, vypíná pleť a kontury obličeje jsou tak viditelně hladší a pevnější.
860,00 Kč s DPH
795,00 Kč s DPH