Alcina - Rich Anti Age krém 50 ml

Rich Anti Age krém je intenzívní péče s Anti-Age účinnými látkami pro zralou, velmi suchou pleť. Díky kombinaci kyseliny hyaluronové a výtažku z ploštičníku hroznatého zlepšuje pleťovou strukturu a tak vyplňuje drobné vrásky.
Výrobce: Alcina
Kód: 34394
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
1 000,00 Kč s DPH
960,00 Kč s DPH
40,00 Kč s DPH

Alcina - Rich Anti Age krém – Exkluzivní krém pro intenzívní péči s inovativní Anti-Age technologii pro velmi suchou pleť.

Rich Anti Age krém řeší hned dva problémy najednou: vydatnou péči a účinné ošetření proti známkám stárnutí pleti jako jsou vrásky, ztráta pružnosti a snížená tvorba hydratačních faktorů. Intenzívní péče s Anti-Age účinnými látkami pro zralou, velmi suchou pleť. Díky kombinaci kyseliny hyaluronové a výtažku z ploštičníku hroznatého zlepšuje pleťovou strukturu a tak vyplňuje drobné vrásky. Přípravek díky obsahu ploštičníku hroznatého chrání pleť před hormonálním stárnutím. Vhodný taky jako kúra pro mladší, velmi suchou pleť nárazově pro její oživení. Obsažené máslo z mimózy a cupuacu intenzívně a dlouhodobě pěstí pleť. Dodává pleti mladý a svěží vzhled.

Použití: Ráno a/nebo večer naneste na vyčištěnou pleť.

Tip: vhodný pro zákaznice, které používají Krém Myrrhe nebo Krém Viola a které chtějí navíc zásobit svou pleť Anti-Age účinnými látkami - jako kúru či obměnu. Vhodný také pro zákaznice, které používají Krém s vitamínem A nebo Liftingový krém, a které potřebují vydatnější péči.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pleťové tonikum bez alkoholu 200 ml

Maximálně šetrné pleťové tonikum s novou recepturou, které nahrazuje produkt Bezalkoholová pleťová voda. Obsahuje výtažky z kaktusových fíků (opuncie), které dodávají pleti vlhkost a stabilizují její rovnováhu.
340,00 Kč s DPH
315,00 Kč s DPH

Alcina - Šampon pro objem vlasů 250 ml

Objem pro jemné vlasy, s pěsticími polymery a ovesnými proteiny. Speciální pěsticí formule s ovesnými proteiny, polymery a hydratačními faktory dodává jemným vlasům objem, lesk a pružnost, aniž by byly vlasy zatěžovány.
300,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH

Alcina - Balzám na vlasy 250 ml

Balzám na vlasy nahrazuje produkt Balzam na vlasy 3.0. Posiluje strukturu vlasu, dodává lesk a podporuje jejich odolnost. Ideální jako okamžitá péče po barvení, melírování nebo trvalé. Hladké a hebké vlasy se lépe rozčesávají.
350,00 Kč s DPH
315,00 Kč s DPH

Alcina - Liftingový krém 50 ml

Dlouhodobě vyhlazuje pleť. Redukuje pocity pnutí. Bohatý pěsticí krém s hodnotnými oleji vyhlazuje vrásky a zjemňuje pleť. Intenzivně reguluje vlhkost. Účinné látky zpevňují tkáň a dodávají pleti pružnost a elasticitu. Krém mobilizuje ztracené rezervy ene
1 400,00 Kč s DPH
1 320,00 Kč s DPH