Alcina - Roztíratelné tekuté oční linky - Glam Eyeliner - Silvergrey 1 ks

Tyto tekuté oční linky Glam Eyeliner Silvergrey nabízejí hned dvě možnosti použití. Nanést je můžete klasicky podél linie řas, stejně tak je ale lze následně rozetřít a přeměnit v glamour oční stíny. Oslní vás svou vysokou pigmentací, efektním třpytivým finišem i dlouhou výdrží.
Výrobce: Alcina
Kód: 66014
Datum dodání: 1 - 3 dní
330,00 Kč s DPH
 

Alcina - Glam Eyeliner Silvergrey - Roztíratelné tekuté oční linky v barevném odstínu Silvergrey

  • Vysoká pigmentace a třpytivý finiš
  • lze nanést jako klasické oční linky nebo rozetřít jako glamour oční stín
  • Dlouhá výdrž

Klasický vzhled v novém – tento efekt dokáží vykouzlit oční linky Glam Eyeliner s třpytivým finišem. Tyto tekuté oční linky nabízejí hned dvě možnosti použití. Nanést je můžete klasicky podél linie řas a vytvořit tak precizní linku, stejně tak je ale lze následně rozetřít a přeměnit v glamour oční stíny. Oslní vás svou vysokou pigmentací, inovativní technologii, efektním třpytivým finišem i dlouhou výdrží, kdy vás zvládnou krášlit až po dobu 9 hodin. Lze je také vrstvit a ještě více tak zesílit intenzitu barvy.

Použití: Pro precizní a klasický vzhled naneste Glam Eyeliner na oční víčko podél linie řas. Pro speciální glamour vzhled nakreslete linku širší a prsty nebo štětcem ji rozetřete do podoby očních stínů. Před použitím protřepejte. Nepoužívejte do vodní linie.

Ideální je používat při odličování Dvousložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover, který je jemný k očnímu okolí.

Barevný odstín: Silvergrey