Alcina - Dvousložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover 100 ml

Obsahuje příjemně zvláčňující oleje a partie okolo očí a rtů nevysušuje. Vaše oči a rty důkladně a přitom jemně odlíčí.
Výrobce: Alcina
Kód: 65470
Datum dodání: 24h
240,00 Kč s DPH
225,00 Kč s DPH
Alcina - Soft Eye Make-up Remover - Dvousložkový odličovač očí - Jemný, rychlý a důkladný

Alcina Soft Eye Makeup Remover - Dvousložkový odličovač očí a rty jemně, rychle a důkladně odlíčí a zanechává pokožku vláčnou. Spolehlivě odstraňuje voděodolný make-up. Byl testován a je vhodný i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

Zamilujete si ho, protože obsahuje příjemně zvláčňující oleje a partie okolo očí a rtů nevysušuje a nezanechává mastný film. Vaše oči a rty důkladně a přitom jemně odlíčí

Je ideální pro všechny, kteří chtějí hladce a rychle odstranit make-up okolo očí a rtů.

Tip: Nakapejte odličovač na vodou lehce zvlhčené vatové tampony a ty přiložte na oči jako obklad a nechte chvíli působit. Pak již snadno odstraníte oční make-up pouhým jemným setřením. Oční okolí se tak zbytečně nepodráždí mechanickým třením.

Použití: Dvousložkový odličovač před použitím dobře protřepejte. Používejte pomoci vatový tampon a v případě potřeby dočistěte vodou. Je vhodný také k odlíčení rtů.

Balení: 100 ml
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
822,00 Kč s DPH 740,00 Kč s DPH

Alcina - Čisticí pěna 150 ml

Čisticí pěna - Vydatná krémová pěna pro důkladné a velmi jemné čištění pleti. Díky lehké konzistenci ji můžete nanášet na obličej, krk a dekolt. Již sama o sobě poskytuje příjemný pocit, čisticí účinek se rozvine rychle a pleť nezatěžuje.
400,00 Kč s DPH 375,00 Kč s DPH