Alcina - Saténové oční stíny v tužce - Satin Eyeshadow Pen - sand

Saténové oční stíny v tužce Satin Eyeshadow Pen sand vynikají elegantním lesklým finišem a krémovou texturou, která umožňuje dvě možnosti aplikace. Můžete je nanést jako oční linku, nebo rozmazat pomocí prstů či štětce na oční stíny.
Výrobce: Alcina
Kód: 65359
Datum dodání: 1 - 3 dní
290,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Alcina - Satin Eyeshadow Pen sand - Saténové oční stíny v tužce v barevném odstínu sand

  • Krémová textura
  • Elegantní lesklý finiš
  • Dlouhá výdrž

Elegantní oční stíny v tužce vytváří decentní lesklý finiš a při aplikaci si užijete hedvábnou jemnost i rovnoměrné nanášení.

Saténové oční stíny v tužce Satin Eyeshadow Pen vynikají elegantním lesklým finišem a krémovou texturou, která umožňuje dvě možnosti aplikace. Můžete je nanést jako oční linku, nebo rozmazat pomocí prstů či štětce na oční stíny. Nanášení i roztírání je snadné a pohodlné a krásný odstín si můžete na očích užívat až po dobu 8 hodin.

Použití: Satin Eyeshadow Pen lze nanést přímo na oční víčko, a pokud chcete, můžete jej rozmazat za použití prstů nebo štětce na oční stíny.

Ideální je používat při odličování Dvousložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover, který je jemný k očnímu okolí.

Kompletní líčení očí si těžko dovedeme představit bez řasenky. Vyzkoušejte Řasenku pro dlouhé řasy2, která se postará o prodloužení, natočení, objem i precizní oddělení řas.

Barevný odstín: Sand

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Saténové oční stíny v tužce - Satin Eyeshadow Pen - Bronze 1 ks

Saténové oční stíny v tužce Satin Eyeshadow Pen Bronze mají ultra měkkou a jemnou texturu. Snadno se nanáší a doslova se rozpíjí na víčku. Vykouzlíte s nimi jemné i výraznější líčení. Tužka je ořezávací.
290,00 Kč s DPH