Alcina - UV Control sérum No1 50 ml

Ochranné a pěsticí sérum Sérum obsahuje ochranný faktor 25 a koenzym Q10, díky čemuž představuje perfektní obranu před pigmentovými skvrnami a vráskami.
Výrobce: Alcina
Kód: 35226
EAN: 4008666352262
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
560,00 Kč s DPH
510,00 Kč s DPH
50,00 Kč s DPH
 

Alcina - UV Control sérum No 1 - Ochranné a pěsticí sérum - Lehké sérum se silným účinkem

Ochranné a pěsticí sérum Sérum obsahuje ochranný faktor 25 a koenzym Q10, díky čemuž představuje perfektní obranu před pigmentovými skvrnami a vráskami. Dodává unavené pleti energii, rychle se vstřebává a nezpůsobuje na pleti nepříjemné lepení. Vyniká velmi lehkou texturou, a je tak vhodné k použití pod jakýkoliv pěsticí přípravek. Stejně tak jej můžete použít i pod jakýkoliv make-up. Sérum je určené pro každodenní péči o všechny typy pleti.

Charakteristika:

  • s ochranným faktorem 25 && koenzymem Q10
  • chrání před pigmentovými skvrnami a vráskami
  • dodává unavené pleti energii
  • rychle se vstřebává – nelepí
  • díky velmi lehké textuře jej můžete použít pod jakýkoliv pěsticí přípravek
  • vhodný pod každý make-up
  • pro každodenní péči o všechny typy pleti

Mezi časté kosmetické omyly patří přesvědčení, že používání přípravků s UV ochranou je záležitostí pouze letních měsíců. Slunce má však negativní dopad na naši pokožku v jakémkoliv ročním období a je tedy jedno, zda je za okny právě léto nebo zima. UVA a UVB záření způsobují světlem podmíněné poškození kůže, kvůli němuž dochází k jejímu stárnutí a objevují se tak vrásky a pigmentové skvrny. UV Control sérum, novinka z řady N°1, pokožku před těmito projevy chrání a stává se tak perfektní anti-age péčí na každý den.

Použití:
Naneste na vyčištěnou pleť. V případě potřeby lze kombinovat s jakýmkoliv pěsticím přípravkem.
Použijete-li také Hyaluron 2.0 Pleťový gel, nebo ampuli, je postup následující: 1. Hyaluron 2.0 Pleťový gel / ampule 2. UV Control sérum No1 3. Pleťový krém

Balení:
50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Objemová řasenka - Wonder Volume Mascara 010 Black 8 ml

Vaše řasy budou podmanivě husté, temně černé a extrémně prodloužené. I krátké a jemné řasy jsou maximálně viditelné.
400,00 Kč s DPH
370,00 Kč s DPH
 

Alcina - Stress Control Creme 50 ml

Ochranný faktor LSF 15 chrání pleť před slunečním zářením a předčasným stárnutím. Obsažený lycopin je nejsilnější antioxidant z řady karotenoidů.
620,00 Kč s DPH
565,00 Kč s DPH
 

Alcina - Intenzivní ampulková kúra 10 ml

S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C pro pevnou a hydratovanou pleť. Nová intenzivní kúra se dvěma typy ampulí, které pleť během deseti dní zpevní, zvitalizují a rozzáří.
550,00 Kč s DPH
520,00 Kč s DPH
 

Alcina - AHA Fluid, 10 % 50ml

Pro nečistou a k akné náchylnou pleť. Zjemňuje póry. AHA - Fluid je ideální pro problematickou nečistou a k akné náchylnou pleť. Podporuje regeneraci pleti a zanechává ji jemnou a hladkou. Póry na pleti jsou jemnější. S 10 % podílem ovocných kyselin (AHA-
500,00 Kč s DPH
460,00 Kč s DPH