PhytoChi - Čistě přírodní bylinný přípravek posilující imunitu energii a vitalitu 480 ml

Bylinnou terapie PhytoChi pro očistu organismu a posílení imunity. PhytoChi je patentovaný přírodní bylinný přípravek na posílení imunity a podporu zdraví obsahující vysoce kvalitní byliny. Čistě přírodní bylinný přípravek pomáhající organismu zbavit se nežádoucích látek. Díky těmto bylinám má přípravek silné antioxidační a protizánětlivé účinky, zvyšuje obranyschopnost organismu, dodává energii a vitalitu.
Kód: ZB51
Datum dodání: 24 hodin
Balení 480 ml
870,00 Kč s DPH
750,00 Kč s DPH
120,00 Kč s DPH
 

Phyto - PhytoChi -  Čistě přírodní bylinný přípravek posilující imunitu a pomáhající organismu zbavit se nežádoucích látek

PhytoChi je vyvážená, čistě přírodní směs 16 –ti pravých bylin z dílny Dr. Alberta Y Leunga. PhytoChi je určeno všem věkovým kategoriím. Lékaři i výrobce doporučují užívat PhytoChi po dobu minimálně 3 měsíců.

PhytoChi je patentovaný přírodní bylinný přípravek na posílení imunity a podporu zdraví obsahující vysoce kvalitní byliny. Díky těmto bylinám má přípravek silné antioxidační a protizánětlivé účinky, zvyšuje obranyschopnost organismu, dodává energii a vitalitu.

A jak PhytoChi působí? V počátku užívání zbavuje organismus toxických látek a metabolitů, které se v těle hromadí dlouhá léta a organismus je bez pomoci zvenčí již není schopen odstranit. Hromadění těchto látek má nežádoucí vliv na imunitní systém, způsobuje zvýšenou únavu, podrážděnost, snižuje přirozenou obranyschopnost a je zdrojem řady dalších zdravotních problémů. Člověk je náchylnější vůči působení nepříznivých vlivů životního prostředí a útokům stresů. PhytoChi Vás nejen zbaví škodlivých látek, ale dodává řadu stopových prvků a cenných enzymů v přírodní formě. Při pravidelném a dlouhodobém užívání zvýší obranyschopnost Vašeho organismu, pocítíte nárůst vitality a vnitřní energie, mizí únava a stres.

PhytoChi působí příznivě proti nemocem, které označujeme jako civilizační. 

PhytoChi vychází z principů tradiční čínské medicíny (vyrovnává JIN a JANG) a obsahuje 8 klíčových bylin tradiční čínské medicíny (fytoterapie). PhytoChi je z našich dostupných informací první bylinná směs na světě, která má v každé láhvi standardní složení. Za využití technologie Phyto-True™ se používají do výroby standardy čínských bylin nazvané PTRM™. Výroba PhytoChi v sobě snoubí tradiční čínskou moudrost s moderní, vědecky podloženou technologií Phyto-True™. Volba jednotlivých bylin není náhodná, ale vychází z mnohaletého výzkumu a bohatých tradičních znalostí a zkušeností, které autor Dr. Leung získal během svého života. Každá bylina v tomto přípravku má svoje nezaměnitelné místo a funkci. Autor dokázal zvýraznit blahodárné účinky bylin na náš organismus a na druhé straně potlačil vedlejší a nežádoucí účinky většiny bylin užívaných samostatně. Konečné účinky směsi na organismus jsou pak příznivější lepší než výsledek působení jednotlivých bylin.

PhytoChi je vysoce kvalitní doplněk stravy mající blahodárný vliv na posílení imunity, který vyrovnává JIN a JANG (přináší fyziologickou rovnováhu = udržuje homeostázu) a dodává tělu potřebné látky mající vliv na posílení imunity. Kromě průběžného posílení imunity má přípravek detoxikační, vyživující a tonizující vlastnosti. Přípravky na principu JIN JANG je žádoucí užívat trvale a pravidelně každý den, nejlépe dlouhodobě. Z obsažených rostlin např. kozinec podporuje přirozenou obranyschopnost, příznivě působí na krevní oběh. Aloe posiluje imunitu i přirozenou ochranu proti mikroorganismům. Lékořice má významné antiooxidační účinky, podporuje obranyschopnost a funkci močového systému. Schisandra pomáhá udržovat normální čistící funkce organismu. Lesklokorka, eleuterokok a ženšen nepravý posilují imunitní obranné reakce. Kurkuma působí proti ukládání tuků v játrech, pomáhá udržovat účinnost imunitního, má antioxidační účinky. Skořicovník posiluje mentálně i fyzicky, podporuje trávení.

Nezapomeňte! Současný životní styl je důvodem, proč musíme neustále dělat také další rozhodnutí vedoucí k detoxikaci a posílení imunity (aktivní pohyb, pestrá strava, omezení kouření a alkoholu, pozitivní přístup k životu…).

V počátku užívání mohou nastat u některých osob prvotní reakce na škodlivé látky uložené v organismu, které se vlivem bylin obsažených ve PhytoChi začínají uvolňovat a dále postupně odstraňovat z těla. Jde o pozitivní jev, který svědčí o účinnosti výrobku.

Bylinné složení v denní dávce (Ingredients):

24,92 mg Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum) upravený kořen

24,92 mg Kustovnice (Lycium barbarum) zralý plod

24,92 mg Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) kořen

24,92 mg Růže hladká (Rosa laevigata), zralý plod

18,69 mg Aloe pravé (Alove vera), vysušená šťáva - gel z listů

12,46 mg Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), LiFE flavonoidový extrakt z kořene

12,46 mg Schizandra čínská (Schisandra chinensis), sušený a zralý plod

6,23 mg Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), reishi, plodnice houby

6,23 mg Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus), oddenek s kořeny

6,23 mg Slzovka obecná (Coix lacryma-job), semeno

1,56 mg Ženšen pětilistý (Panax quinquefolius, american), kořen

0,17 mg Ženšen nepravý (Panax notoginseng), kořen

0,17 mg Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), oddenek

0,17 mg Mučenka pletní (Passiflora incarnata), nať

0,17 mg Skořicovník čínský (Cinnamonum aromaticum), kůra

0,17 mg Mandarinka (Citrus reticulata), kůra

Složení: Demineralizovaná voda, plnidlo: fruktóza, směsná složka PhytoChi bylinný koncentrát (viz byliny výše), regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný, aroma: broskev, zahušťovadlo: xanthan.

Doporučené dávkování:

Váha Dávka
100 kg 21,5 ml
70 kg 15 ml
35 kg 7,5 ml

Pro dosažení optimálního účinku doporučujeme užívat každé ráno na lačný žaludek, po předchozím protřepaní láhve, 15 minut před snídaní. Základní denní dávka je 15 až 30 ml PhytoChi dle váhy dospělého člověka (15 ml odpovídá 70 kg, při vyšší hmotnosti úměrně dávku zvyšte, při nižší hmotnosti zase snižte), u dětí 5 ml až 15 ml denně (v závislosti na skutečné váze dítěte). Pro snížení detoxikačních projevů užívejte postupně navyšující se dávky. Dospělý člověk vážící 70 kg první týden 5 ml, druhý týden 10 ml a třetí týden konečných 15 ml. Alergici, astmatici, osoby trpící lupénkou, exémy a jinými akutními problémy: 10 dní užívat 1 ml, dalších 10 dní užívat 2 ml, dalších 10 dní užívat 3 ml, dalších 10 dní užívat 4 ml, a pak týden 5 ml, další týden 6 ml, a další týden 7 ml. Každý týden postupně zvyšovat po 1 ml až na konečnou denní dávku odpovídající hmotnosti uživatele.

Počáteční reakce: v počátku užívání mohou nastat u některých citlivějších osob prvotní reakce na škodlivé látky uložené v organismu, které se vlivem bylin začnou uvolňovat a dále postupně odstraňovat z těla. Aktivizují se chronická nedoléčená ložiska, mohou se projevit příznaky starých nedoléčených potíží. Jde o pozitivní jev, který směřuje k likvidaci chronických ložisek a svědčí o účinnosti přípravku. Pozvolným dávkováním, jak je uvedeno výše, omezíte výskyt a intenzitu možných prvotních reakcí na minimum (podobně jako při aplikaci vakcíny u alergiků). V počátku užívání též doporučujeme zvýšit přísun tekutin, aby se tyto nežádoucí látky snáze a lépe vyloučily z našeho organismu.

Upozornění: PhytoChi je doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 6 let. Vhodné i pro registrované sportovce – schváleno antidopingovým výborem ČR. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 5-25 °C, před použitím protřepejte a po otevření uchovávejte láhve v lednici.

Podle současné legislativy EU nesmíme u bylinek a bylinných přípravků uvádět informace, které u zákazníků mohou vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – přestože se bylinky používají jako lék stovky let a pomáhají miliónům lidí s jejich zdravotními potížemi. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Výrobce: Albert Y. Leung ve spolupráci s Phyto CZ, s.r.o. Dukelská brána 5, Prostějov

www.phyto.cz

Balení: 480 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Červený kořen 50 tbl.

Červený kořen je obecně používaný název pro kopyšník tmavý. Pro svoje příznivé účinky je tato rostlina používaná v Asii i v Evropě, v současnosti se její využití rychle rozšiřuje. Z účinných látek jsou nejdůležitější flavonoidy, xanthon mangiferin a nerozpustná vláknina.
185,00 Kč s DPH