Naděje - Doplněk z bylin pro podporu potence NK19 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu potence - při potížích s potencí - Cílem této kúry je dodání energie, posílení potence, zklidnění a revitalizace organismu. Kúra podporuje sexuální touhu a výkonnost.
Výrobce: Naděje
Kód: NK19
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu potence - při potížích s potencí

Cílem této kúry je dodání energie, posílení potence, zklidnění a revitalizace organismu. Kúra podporuje sexuální touhu a výkonnost.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury maralí kořen, topol a dub, po využití tinktury dubu vezmete kotvičník a pokračujete v užívání maralího kořene a topolu, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití kotvičníku vezmete nakonec sekvoj a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

Štítky produktu