Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže NK44 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - Sportovní kúra pro muže - Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater. Pomáhá udržet svalovou hmotu a vytrvalost při sportovních výkonech.
Výrobce: Naděje
Kód: NK44
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
42,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - Sportovní kúra pro muže

Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater. Pomáhá udržet svalovou hmotu a vytrvalost při sportovních výkonech.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury maralí kořen a dub, po využití tinktury z dubu vezmete kotvičník a pokračujete v užívání s maralím kořenem. Po dobrání kotvičníku vezmete aralku a doberete dokonce.

Po využití kúry je vhodné pokračovat kúrou pokračovací K44A, která zesiluje účinek této kúry.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 200 ml

Štítky produktu