Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy NK45 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy - Sportovní kúra pro ženy - Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu.
Výrobce: Naděje
Kód: NK45
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy - Sportovní kúra pro ženy

Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury jeřáb ptačí a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete rozchodnici a pokračujete v užívání s jeřábem ptačím. Po dobrání rozchodnice vezmete kotvičník. Po dobrání kotvičníku pak nakonec aralku a doberete dokonce.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu