Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány NK32 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy - Bylinné a pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení. Máme již velmi pozitivní výsledky s účinky této sestavy.
Výrobce: Naděje
Kód: NK32
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
747,00 Kč s DPH
695,00 Kč s DPH
52,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy

Bylinné a pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení. Máme již velmi pozitivní výsledky s účinky této sestavy.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T6 ELEUTEROKOK - Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ - Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • P68 KOZINEC BLANITÝ - Obranyschopnost, povzbuzení organismu, menstruace, menopauza
  • PG59 CARCINAE - Tato směs je složena ze složek výrazně posilujících obranné systémy organismu

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok a bříza, po využití tinktury břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití ořešáku amerického vezmete kozinec. Po využívání kozince pak nakonec Carcinae a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy VK04 250 ml

Naděje Podhorná - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy. Bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o ženský organismus. Tato směs bude pomocným přípravkem pro řešení gynekologických problémů žen, kterých vlivem náročné doby přibývá jednak při zánětlivých problémech mykózách, při problémech v klimakteriu, sterilitě a prostě i na celkové posílení činnosti gynekologických orgánů. Může být použita jako sedací i vanová.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH