Naděje - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy VK04 250 ml

Naděje Podhorná - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy. Bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o ženský organismus. Tato směs bude pomocným přípravkem pro řešení gynekologických problémů žen, kterých vlivem náročné doby přibývá jednak při zánětlivých problémech mykózách, při problémech v klimakteriu, sterilitě a prostě i na celkové posílení činnosti gynekologických orgánů. Může být použita jako sedací i vanová.
Výrobce: Naděje
Kód: VK04
EAN: 8594055102694
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
17,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy

Bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o ženský organismus.

Tato směs bude pomocným přípravkem pro řešení gynekologických problémů žen, kterých vlivem náročné doby přibývá jednak při zánětlivých problémech mykózách, při problémech v klimakteriu, sterilitě a prostě i na celkové posílení činnosti gynekologických orgánů. Může být použita jako sedací i vanová.

Koupel pro ženy obsahuje: Měsíček, Řebříček, Kontryhel, Přeslička, Lichořeřišnice, Chmel

Způsob použití: Před použitím protřepat. 2 odměrky - víčko lahvičky přípravku přidejte do připravené sedací lázně.  Lázeň nechte v klidu působit na tělo po dobu alespoň 15-20 minut.

Výroba: Táto bylinná koupel se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 250 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Bylinná koupel s kaštanem a břízou - Lymfatický systém VK06 250 ml

Naděje Podhorná - Bylinná koupel s kaštanem a břízou na lymfatický systém. Bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o organismus. Dnes se čím dál více ukazuje význam správného oběhu a čistoty lymfy a také skutečnost, že bylin pro řešení tohoto problému vnitřně není mnoho, dává nám naději u tohoto využití koupelí ke zlepšení stavu lymfy a tím i celkového zdravotního stavu člověka. Významná je skutečnost, že při zevním použití v koupeli mohou být využity některé byliny, které jsou v tomto procesu významné. Věřím, že tyto druhy výrobků budou dobrým pomocníkem pro udržení zdravotního stavu člověka.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinná koupel - Pokožka a kůže VK01 250 ml

Naděje Podhorná - Bylinná koupel pokožka, kůže - Bylinná koupel s blahodárným účinkem na kvalitu a vzhled pokožky a kůže. Posiluje hydrataci a pružnost kůže, podporuje revitalizační efekt, zklidňuje podrážděnou pokožku. Koupel je vhodná i pro ošetření vlasů a pokožky ve vlasech. Je vhodným doplňkem při řešení obtížných problému kožních jako jsou lupénky, ekzémy, akné a další.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Relaxační bylinná koupel - Nervy a zklidnění VK03 250 ml

Naděje Podhorná - Relaxační bylinná koupel - Nervy a zklidnění. Zklidňující bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o organismus. Složení relaxační bylinné koupele nám umožni relaxovat organismus, uklidnit, zvládnout stresy nabudit organismus pro zvládnutí dnešní náročné doby na organismus člověka.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinná koupel se smrkem a kostivalem - Klouby a záda VK02 250 ml

Naděje Podhorná - Bylinná koupel se smrkem a kostivalem - Na klouby a záda. Bylinná koupel pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH