Naděje - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy VK04 250 ml

Naděje Podhorná - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy. Bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o ženský organismus. Tato směs bude pomocným přípravkem pro řešení gynekologických problémů žen, kterých vlivem náročné doby přibývá jednak při zánětlivých problémech mykózách, při problémech v klimakteriu, sterilitě a prostě i na celkové posílení činnosti gynekologických orgánů. Může být použita jako sedací i vanová.
Výrobce: Naděje
Kód: VK04
EAN: 8594055102694
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
17,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy

Bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o ženský organismus.

Tato směs bude pomocným přípravkem pro řešení gynekologických problémů žen, kterých vlivem náročné doby přibývá jednak při zánětlivých problémech mykózách, při problémech v klimakteriu, sterilitě a prostě i na celkové posílení činnosti gynekologických orgánů. Může být použita jako sedací i vanová.

Koupel pro ženy obsahuje: Měsíček, Řebříček, Kontryhel, Přeslička, Lichořeřišnice, Chmel

Způsob použití: Před použitím protřepat. 2 odměrky - víčko lahvičky přípravku přidejte do připravené sedací lázně.  Lázeň nechte v klidu působit na tělo po dobu alespoň 15-20 minut.

Výroba: Táto bylinná koupel se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 250 ml

Štítky produktu