Naděje - Doplněk z bylin pro podporu cévních funkcí NK48 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévních funkcí - jako podpora hormonálních funkcí, krevního a lymfatického oběhu - Celulitida - Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomůže podpořit funkci cévního systému. Podporuje krevní oběh v cévách i kapilárách. Můžete doplnit masážemi tújovým a třezalkovým olejem a případně vmasírovat i koupel na lymfu či koupelí s kaštanem a břízou a pak nechat působit, potom jen osprchovat nebo ponořit se do vany s teplou vodou.
Výrobce: Naděje
Kód: NK48
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
527,00 Kč s DPH
490,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévních funkcí - jako podpora hormonálních funkcí, krevního a lymfatického oběhu - Celulitida

Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomůže podpořit funkci cévního systému. Podporuje krevní oběh v cévách i kapilárách. Můžete doplnit masážemi thújovým a třezalkovým olejem a případně vmasírovat i koupel na lymfu či koupelí s kaštanem a břízou a pak nechat působit, potom jen osprchovat nebo ponořit se do vany s teplou vodou.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T10 GOTU KOLA - Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh
  • P22 KAŠTAN PRAVÝ - Střevní funkce, rovnováha bakteriální mikroflóry, klouby
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P40 VINNÁ RÉVA - Antioxidační ochrana tkání, integrita cévního systému, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury gotu kola a bříza, po využití tinktury břízy vezmete kaštan pravý a pokračujete v užívání s gotu kolou, pokud vám dojde tak bez ní. Po využití kaštanu pravého vezmete nakonec vinnou révu a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu