Naděje - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu NK12 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu - jako pomoc při problémech s krevním obrazem - Krvetvorba - Kúra z bylinek a pupenů rostlin stimuluje krvetvorbu a příznivě ovlivňuje krevní obraz. Je velmi vhodná jako podpůrný revitalizační prostředek při i po chemoterapii.
Výrobce: Naděje
Kód: NK12
Datum dodání: 24 hodin
Balení 225 ml
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu - jako pomoc při problémech s krevním obrazem - Krvetvorba

Kúra z bylinek a pupenů rostlin stimuluje krvetvorbu a příznivě ovlivňuje krevní obraz. Je velmi vhodná jako podpůrný revitalizační prostředek při i po chemoterapii.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T6 ELEUTEROKOK - Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • T50 LEUKO-STOP - Tvorba červených krvinek, srdce, játra, obranyschopnost
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P45 TAMARYŠEK - Adaptogen, fyzická a psychická odolnost, játra, trávení a pročišťování těla
  • P40 VINNÁ RÉVA - Antioxidační ochrana tkání, integrita cévního systému, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok, Leukostop a bříza, po využití tinktury břízy vezmete tamaryšek a pokračujete v užívání eleuterokoku a Leukostopu, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití tamaryšku vezmete nakonec vinnou révu a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu