Naděje - Doplněk z bylin pro zdravé trávení NK40 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zdravé trávení - Trávení - Kúra obsahuje výtažky z bylin a pupenů pro usnadnění trávení a péči o trávící soustavu. Bylinky v této kúře posilují činnost slinivky, jater, žlučníku i střeva, a tak pomáhají zlepšovat celkově trávicí proces.
Výrobce: Naděje
Kód: NK40
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
527,00 Kč s DPH
490,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zdravé trávení - Trávení

Kúra obsahuje výtažky z bylin a pupenů pro usnadnění trávení a péči o trávící soustavu.

Bylinky v této kúře posilují činnost slinivky, jater, žlučníku i střeva, a tak pomáhají zlepšovat celkově trávicí proces.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, ostropestřec a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete Amarit a pokračujete v užívání s penízovkou a ostropestřcem do vybrání všech lahviček.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu