Naděje - Doplněk z bylin pro zdravé trávení NK40 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zdravé trávení - Trávení - Kúra obsahuje výtažky z bylin a pupenů pro usnadnění trávení a péči o trávící soustavu. Bylinky v této kúře posilují činnost slinivky, jater, žlučníku i střeva, a tak pomáhají zlepšovat celkově trávicí proces.
Výrobce: Naděje
Kód: NK40
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
527,00 Kč s DPH
490,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zdravé trávení - Trávení

Kúra obsahuje výtažky z bylin a pupenů pro usnadnění trávení a péči o trávící soustavu.

Bylinky v této kúře posilují činnost slinivky, jater, žlučníku i střeva, a tak pomáhají zlepšovat celkově trávicí proces.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, ostropestřec a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete Amarit a pokračujete v užívání s penízovkou a ostropestřcem do vybrání všech lahviček.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Brusinka - tinktura z pupenů P53 50 ml

Naděje Podhorná - Brusinka - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů brusinky. Udržování normálního metabolismu glukózy, tuků a bílkovin, podpora kapilárního krevního oběhu včetně očních mikrocév, antioxidační ochranné účinky proti kyslíkovým radikálům, usnadnění průchodu potravy střevním traktem.
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
 

Naděje - Kukuřičné čnělky T17 50 ml

Naděje Podhorná - Kukuřičné čnělky - Extrakt z kukuřičných blizen se využívá v alternativní medicíně a je unikátním prostředek pro využití v podpůrné péči o organismus. Kukuřice zlepšuje látkovou výměnu, přispívá k normalizaci hladiny krevního cukru. Příznivě působí na stav a funkci kloubů, pomáhá omezovat nadváhu.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
 

Naděje - I-stop T12 50 ml

Naděje Podhorná - I-stop - Výtažek z penízovky, borůvky a rozmarýnu. Integrita cévního systému, příznivé působení na zrak – prokrvení sítnice a udržování hladiny kolagenu v oku, blahodárný vliv na sliznice žaludku a tenkého střeva, podpora vylučování žluče a trávení, udržování normální hladiny krevního cukru.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
 

Naděje - Maté /Cesmína paraguayská/ T25 50 ml

Naděje Podhorná - Maté /Cesmína paraguayská/ - Celkové posílení organismu zejména při přepracování či oslabení, psychickém či fyzickém stresu, dodání energie, podpora štěpení tuků a kontroly tělesné hmotnosti.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH