Naděje - Bylinná koupel - Pokožka a kůže VK01 250 ml

Naděje Podhorná - Bylinná koupel pokožka, kůže - Bylinná koupel s blahodárným účinkem na kvalitu a vzhled pokožky a kůže. Posiluje hydrataci a pružnost kůže, podporuje revitalizační efekt, zklidňuje podrážděnou pokožku. Koupel je vhodná i pro ošetření vlasů a pokožky ve vlasech. Je vhodným doplňkem při řešení obtížných problému kožních jako jsou lupénky, ekzémy, akné a další.
Výrobce: Naděje
Kód: VK01
EAN: 8594055102649
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
17,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Bylinná koupel na pokožku a kůži

Bylinná koupel s blahodárným účinkem na kvalitu a vzhled pokožky a kůže. Posiluje hydrataci a pružnost kůže, podporuje revitalizační efekt, zklidňuje podrážděnou pokožku. Koupel je vhodná i pro ošetření vlasů a pokožky ve vlasech. 

Bylinná koupel je vhodným doplňkem při řešení obtížných problému kožních jako jsou lupénky, ekzémy, akné a další.

Bylinná koupel obsahuje: Pýr, Lopuch, Tea tree, Měsíček, Eukalyptus, Kostival-list, Lichořeřišnice

Způsob použití: Před použitím protřepat. 50 ml (3 odměrky - víčko lahvičky) přípravku přidejte do připravené koupelové lázně.  Lázeň nechte v klidu působit na tělo po dobu alespoň 15-20 minut.

Výroba: Táto bylinná koupel se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 250 ml

Štítky produktu