Naděje - Bylinná koupel se smrkem a kostivalem - Klouby a záda VK02 250 ml

Naděje Podhorná - Bylinná koupel se smrkem a kostivalem - Na klouby a záda. Bylinná koupel pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle.
Výrobce: Naděje
Kód: VK02
EAN: 8594055102656
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
17,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Bylinná koupel se smrkem a kostivalem - Na klouby a záda

Bylinná koupel pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle.

Svým složením bude v koupeli pomáhat organismu při různých problémech s pohybovým aparátem. Můžeme použít na revma, dně, zánětlivých stavech páteře a kloubů, ale také jen při únavě, pro osvěžení svalů. Bude nám pomáhat vypořádat se s únavou a stresem.

Bylinná koupel se smrkem a kostivalem obsahuje: Smrk, Borovice, Kostival, Pelargonie, Topol-pupeny, Vrba, Skořice, Túje

Způsob použití: Před použitím protřepat. 50 ml (3 odměrky - víčko lahvičky) přípravku přidejte do připravené koupelové lázně.  Lázeň nechte v klidu působit na tělo po dobu alespoň 15-20 minut.

Výroba: Táto bylinná koupel se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 250 ml

Štítky produktu