Naděje - Kalísie - Eleuterokok - speciální výluh SV8 50 ml

Naděje Podhorná - Kalísie - Eleuterokok - speciální výluh - Originální směs pro posílení imunitního systému a pro celkovou podporu organismu. Eleuterokok povzbuzuje imunitní systém a obranyschopnost, posiluje mentální i fyzickou aktivitu. Dodává energii, je velmi vhodné jej využít i v případech slabosti, vyčerpání, únavy a v rekonvalescenci. Kalísie vonná se díky rozmanitým účinkům používá samostatná i ve směsích.
Výrobce: Naděje
Kód: SV8
EAN: 8594055103356
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
165,00 Kč s DPH
139,00 Kč s DPH
26,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Kalísie - Eleuterokok - speciální výluh - Pro posílení imunitního systému a pro celkovou podporu organismu.

Originální směs pro posílení imunitního systému a pro celkovou podporu organismu. Eleuterokok povzbuzuje imunitní systém a obranyschopnost, posiluje mentální i fyzickou aktivitu. Dodává energii, je velmi vhodné jej využít i v případech slabosti, vyčerpání, únavy a v rekonvalescenci. Kalísie vonná se díky rozmanitým účinkům používá samostatná i ve směsích.

Zajímavosti o bylinách v tinktuře:

  • Všehojovec ostnitý (Eleutherococcus, eleuterokok) - Eleuterokok zvaný též čertův kořen pochází ze Sibiře a z východní Asie. V Číně se používá již přes 2 tisíce let, čínský císař Šen – nung o něm tvrdil, že umožňuje chromému dítěti okamžitě chodit. Pro západní svět se v posledních desítiletích stalo zajímavým jeho použití jako náhrada ženšenu, dnes je zahrnutý v lékopisech např. Francie, Velké Británie, či Německa. Na Sibiři se v tradičně využíval již ve starší minulosti, o čem svědčí i název „sibiřský ženšen“, v roce 1966 byl v Sovětském svazu doporučen pro použití v kosmickém programu. Z rostliny se využívá hlavně kořen, i když také její ostatní části obsahují účinné látky. Charakteristickou skupinou bioaktivních složek jsou tzv. eleutherosidy, dále se vyskytují polysacharidy včetně škrobů, silice, lignany, fytosteroly, pryskyřice, pektiny, kumariny, antokyany a další látky. Lihový extrakt z rostliny posiluje obranyschopnost a imunitní systém. Povzbuzuje fyzické a psychické síly při únavě, vyčerpání, rekonvalescenci a při regeneraci sil, působí jako adaptogen. Přispívá také k udržování normálního krevního oběhu a tlaku, povzbuzuje mentální schopnosti. Pomáhá udržovat hygienu ústní dutiny, příznivě působí na horní dýchací cesty, pomáhá organismu během chladného období.
  • Kalisia vonná - Kalisie má silné antivirové a antimikrobiální účinky. Kromě toho se užívá i k léčbě kožních onemocnění, popálenin i kloubních onemocnění. Vědci pak dále zjistili, obsahují HSV-1, HSV-2 a ASV. Výborně stimuluje imunitní systém, detoxikuje tělo, podporuje funkci bílých krvinek. Užívání byliny je vhodné při onemocnění cukrovkou, rakovinových onemocněních, nemocech žaludku, tenkého střeva, sleziny, ledvin i žlučových cest. Kalisie také léčí průduškové astma, alergii, žaludeční a dvanácterníkové vředy a zpevňuje cévy. Možná vás také zaujme, že je dobrým podpůrným prostředkem při léčbě alkoholismu a závislosti na nikotinu. Dále kalisie má i pozitivní účinky na onemocnění prostaty, endokrinní soustavy a látkové výměny. Užít ho můžete také na bradavice, opary a vyrážku.

Výroba tinktury: Tuto tinkturu se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny tinktury jsou z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Užívání - Doporučené dávkování:Denní dávka po protřepání = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka, 1 kapku na 1 kg tělesné hmotnosti za den, rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Balení: 50 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Psorikalis M7 100ml

Naděje Podhorná - Psorikalis - Zklidňuje podrážděnou a svědivou pokožku. Aktivní látky obsažené v extraktu z kalísie a dalších složek masti zklidňují podrážděnou a svědivou pokožku. Blahodárně působí při lupénce a při akné, podporují revitalizační procesy při poškozeném povrchu kůže, urychlují opětovné nabytí vzhledu a kvality kůže po zhojení ran. Pomáhají udržovat pokožku ve svěžím stavu, oddalují projevy její degenerace a stárnutí.
160,00 Kč s DPH
142,00 Kč s DPH
 

Naděje - Výluh z kořene lopuchu s rozprašovačem V3B 215 ml

Naděje Podhorná - Výluh z kořene lopuchu s rozprašovačem - bylinný prostředek pro zlepšení kvality vlasů a pokožky ve vlasech a zabraňuje vypadávání vlasů. Vtírejte do pokožky hlavy. Odstraňuje zevně nadměrné pocení v podpaží a změny pokožky, hojí akné.
192,00 Kč s DPH
172,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinný sprej s kaštanem a břízou - Lymfatický systém VKS6 200 ml

Naděje Podhorná - Bylinný sprej s kaštanem a břízou na lymfatický systém. Bylinný sprej je vhodný jako součást důkladné péče o organismus. Dnes se čím dál více ukazuje význam správného oběhu a čistoty lymfy a také skutečnost, že bylin pro řešení tohoto problému vnitřně není mnoho, dává nám naději u tohoto využití koupelí ke zlepšení stavu lymfy a tím i celkového zdravotního stavu člověka. Významná je skutečnost, že při zevním použití v koupeli mohou být využity některé byliny, které jsou v tomto procesu významné. Věřím, že tyto druhy výrobků budou dobrým pomocníkem pro udržení zdravotního stavu člověka.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH