Naděje - Psorikalis M7 100ml

Naděje Podhorná - Psorikalis - Zklidňuje podrážděnou a svědivou pokožku. Aktivní látky obsažené v extraktu z kalísie a dalších složek masti zklidňují podrážděnou a svědivou pokožku. Blahodárně působí při lupénce a při akné, podporují revitalizační procesy při poškozeném povrchu kůže, urychlují opětovné nabytí vzhledu a kvality kůže po zhojení ran. Pomáhají udržovat pokožku ve svěžím stavu, oddalují projevy její degenerace a stárnutí.
Výrobce: Naděje
Kód: M7
EAN: 8594055103141
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 100 ml
160,00 Kč s DPH
142,00 Kč s DPH
18,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Psorikalis - Zklidňuje podrážděnou a svědivou pokožku.

Aktivní látky obsažené v extraktu z kalísie a dalších složek masti zklidňují podrážděnou a svědivou pokožku. Blahodárně působí při lupénce a při akné, podporují revitalizační procesy při poškozeném povrchu kůže, urychlují opětovné nabytí vzhledu a kvality kůže po zhojení ran. Pomáhají udržovat pokožku ve svěžím stavu, oddalují projevy její degenerace a stárnutí.

Zajímavosti o kalísii:

Kalísie obsahuje vitaminy řady B, vitamin C, vápník, železo, chrom, měď a selen. Obsahuje také množství flavonoidů, alkaloidů, glykosidů a polysacharidů.

Rostlina se využívá při léčbě alergií, infekčních a zánětlivých chorob, při léčbě revmatismu nemocí srdce, prospívá při žaludečních a dvanáctníkových vředech, při nemocích očí a mnoha dalších potížích.

Výroba masti: Tuto tinkturu se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 100 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Kalísie - Eleuterokok - speciální výluh SV8 50 ml

Naděje Podhorná - Kalísie - Eleuterokok - speciální výluh - Originální směs pro posílení imunitního systému a pro celkovou podporu organismu. Eleuterokok povzbuzuje imunitní systém a obranyschopnost, posiluje mentální i fyzickou aktivitu. Dodává energii, je velmi vhodné jej využít i v případech slabosti, vyčerpání, únavy a v rekonvalescenci. Kalísie vonná se díky rozmanitým účinkům používá samostatná i ve směsích.
165,00 Kč s DPH
139,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinný sprej s kaštanem a břízou - Lymfatický systém VKS6 200 ml

Naděje Podhorná - Bylinný sprej s kaštanem a břízou na lymfatický systém. Bylinný sprej je vhodný jako součást důkladné péče o organismus. Dnes se čím dál více ukazuje význam správného oběhu a čistoty lymfy a také skutečnost, že bylin pro řešení tohoto problému vnitřně není mnoho, dává nám naději u tohoto využití koupelí ke zlepšení stavu lymfy a tím i celkového zdravotního stavu člověka. Významná je skutečnost, že při zevním použití v koupeli mohou být využity některé byliny, které jsou v tomto procesu významné. Věřím, že tyto druhy výrobků budou dobrým pomocníkem pro udržení zdravotního stavu člověka.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Výluh z kořene lopuchu s rozprašovačem V3B 215 ml

Naděje Podhorná - Výluh z kořene lopuchu s rozprašovačem - bylinný prostředek pro zlepšení kvality vlasů a pokožky ve vlasech a zabraňuje vypadávání vlasů. Vtírejte do pokožky hlavy. Odstraňuje zevně nadměrné pocení v podpaží a změny pokožky, hojí akné.
192,00 Kč s DPH
172,00 Kč s DPH