Les Parfaits - Perfektní péče

Která žena, bez ohledu na její věk, nikdy nesnila o zachování nebo obnovení mladistvosti svého obličeje? Laboratoires GERNÉTIC, společnost přinášející neustálé inovace v průběhu své více než čtyřicetileté historie, vyvinula po mnoha letech výzkumů 3 nadčasové produkty, účinně bojující proti stárnutí pokožky na obličeji a rukou. Novou kosmetickou řadu jsme nazvali LES PAIFAITS – Perfektní. Nemohli jsme ji nazvat jinak, neboť ještě nikdy jsme nedosáhli tak dokonalých výsledků a dlouhodobého efektu při ošetřování pleti.
Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Gernétic - La Créme Anti-Temps - Luxusní noční regenerační krém, 50 ml

Gernétic LA CRÉME ANTI TEMPS řada Les Parfaits Luxusní noční regenerační krém "PROTI ČASU" pleť hýčká královským elixírem intenzivní regenerace, revitalizace a omlazení. Probouzejte se s viditelně mladší pletí v dokonale tvarovaných konturách, nadchněte se pro pleť prozářenou svěžestí a krásou.
4 604,00 Kč s DPH 4 144,00 Kč s DPH

Gernétic - La Créme Jeunesse - Luxusní denní rozjasňující krém, 50 ml

Gernétic LA CRÉME JEUNESSE řada Parfaits Luxusní rozjasňující denní krém "MLÁDÍ", SPF 6+ aktivuje okamžitý omlazující proces pleti: Stimuluje vypnutí a vyhlazení, podporuje buněčné dýchání a zajišťuje optimální hydrataci. Propůjčuje pleti mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost.
6 480,00 Kč s DPH 5 832,00 Kč s DPH

Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
2 980,00 Kč s DPH 2 683,00 Kč s DPH

Gernétic - Natur Diet JEUNESSE - Doplněk stravy pro zpomalení procesu stárnutí, 30 tbl.

Gernétic Natur Diet JEUNESSE účinně zpomaluje stárnutí a navrací pleti i celému organizmu půvab, energii a mládí. Chrání pleť před nepříznivými vlivy, které zapříčiňují předčasné stárnutí, působí jako antioxidant. Určeno jako doplněk péče pro zralou pleť.
810,00 Kč s DPH 729,00 Kč s DPH